Ghost

Ildikó Bacskai   2020. 10. 20.

Szerelmes

Whoopi Goldbert , hát imádom, valahogy csak most került elém a film , pedig ez az a szerelmes film amit kb mindenki ismer a korosztályomban. Szép, megható, és kicsit szomorú is. Tetszenek a karakterek , szívhez szólóak.

Biktop   2015. 04. 26.

Hát a férfiaknak is el tud eredni a könnye...

Hedy0809   2017. 03. 09.

Uhhh...Patrick Swayze ahogy néz,már attól elbőgtem magam. Csodás,romantikus,sírós film. A végén már a monitort sem láttam... :D Egyébként a filmben jó néhány poén is van,ami szintén plusz pont. :)

indingo   2019. 03. 25.

Meghatódni ugyan nem tudtam, mert annyira nem lehet komolyan venni, de aki akarja és hisz a földöntúli dolgokban, az még könnyezhet is rajta úgy, hogy közben még jól is szórakozik.

FarZoo   2015. 06. 25.

Egy igazán megható, érzelmileg megfogó film. Nagyon magával ragadott a történet, mert annyira szép és szomorú, igazi dráma. Kategóriájában átlag feletti. Érdemes megnézni.

Moria99   2015. 08. 21.

Meglepően jól sikerült film. Nagyszerű alkotás ez a kedves rendezőtől. Nem tudom, hogy miért hurrogják le páran, pedig amire szolgálnának a filmek azt ez az alkotás megadja. Szórakoztat és éberen tart az utolsó percig.

Mano35   2015. 02. 15.

Ez egy nagyon jó film, időtálló, nem lehet megunni. Nagyon tetszik, hogy érzelmileg is megható, ugyanakkor érdekfeszítő, jó történet. Nagyon jók a karakterek. Sokszor meg lehet nézni. A film végén könnyeztem.

Demi Moore
Patrick Swayze
Whoopi Goldberg
Vincent Schiavelli
Whoopi Goldberg

1990-ben a legtöbb bevételt hozó film volt.

Patrick Swayze szerint a kézműves jelenet a legszexibb dolog, amit valaha felvételen csinált.

(kázsé)

Patrick Swayze győzte meg a készítőket, hogy Whoopi Goldberg kapja meg a szerepét.

(kázsé)

Demi Moore nagyrészt azért kapta meg a szerepet, mert nagyon könnyen tud sírni.

(kázsé)

A sötét árnyak által hallatott szörnyű hangok valójában kisbabák hangjai nagyon lelassítva.

(kázsé)

Vincent Schiavelli és Patrick Swayze, akik mindketten szellemeket játszottak a filmben, 57 évesen haltak meg rákban.

(kázsé)

Bruce Joel Rubin azért akarta Patrick Swayze-t a szerepre, mert látta őt egyszer elérzékenyülni egy interjúban.

(kázsé)

Maurice Jarre csodálatos dallamai hamar klasszikussá váltak, ahogyan ez a kedves film is, amely bátran mert szakítani a romantikus film sablonjaival. több»