wirwil

Patrick Swayze
Whoopi Goldberg
Vincent Schiavelli
Whoopi Goldberg

Sam és Molly felhőtlennek tűnő szerelmét váratlan tragédia szakítja meg. Sam egy balesetben meghal. Szelleme azonban nem tudja magára hagyni szerelmét, ezért itt marad a Földön, hogy segítsen neki. Sam egy spiritiszta segítségével igyekszik kapcsolatba lépni Mollyval, ám a nő hitét… Több

Premier (HU): 1990.12.06. | HBO Max (2022.03.08.)

2023.08.27 Ergit

Whoopi Goldberg játéka és karaktere nélkül jelentéktelenné válna a szerelmi szál.

2021.07.01 Kósa Bence

Régen nem szerettem, nyálasnak tatrtottam, de ez a legjobb romantikus film. Ennél jobb, átérezhetőbb szerelmet nem láttam a filmekben. A romantikát szerető embereknek kötelező darab.

2017.03.09 Hedy0809

Uhhh...Patrick Swayze ahogy néz,már attól elbőgtem magam. Csodás,romantikus,sírós film. A végén már a monitort sem láttam... :D Egyébként a filmben jó néhány poén is van,ami szintén plusz pont. :)

2020.10.20 Ildikó Bacskai

Szerelmes

Whoopi Goldbert, hát, imádom, valahogy csak most került elém a film, pedig ez az a szerelmes film, amit kb. mindenki ismer a korosztályomban. Szép, megható és kicsit szomorú is. Tetszenek a karakterek, szívhez szólóak.

Jó film,de megmondom őszintén,én egyszer láttam szándékosan,és úgy további hat-nyolc alkalommal felében-harmadában kapcsolgatva a TV-t. Whoopi Goldberg , Demi Moore és természetesen Patrick Swayze ,aki tökéletesen hozza a karaktert. Nekem nem kedvenc,de ami jó,azt elismerem.

Amikor a fogatókönyvet jegyző Bruce Joel Rubin megtudta, hogy a filmstúdió azt a Jerry Zuckert kérte fel rendezőnek, aki a Top Secret és az Airplane rendezője is volt, nem tudta elképzelni, hogy tudja majd ezt a komoly, romantikus szálon is futó sztorit filmre vinni. Ekkor egy ebéd keretén belül beszélgettek az elképzeléseikről, és kiderült, hogy nem is áll olyan messze a két ember elképzelése a forgatásról. Ezután bátran állt elébe Bruce Joel Rubin a közös munkának.Szerző: stevepisti

1990-ben a legtöbb bevételt hozó film volt.Szerző: mamiéstöti2

Patrick Swayze szerint a kézműves jelenet a legszexibb dolog, amit valaha felvételen csinált.Szerző: kázsé

Patrick Swayze győzte meg a készítőket, hogy Whoopi Goldberg kapja meg a szerepét.Szerző: kázsé

(2015. 07. 27.)
Maurice Jarre csodálatos dallamai hamar klasszikussá váltak, ahogyan ez a kedves film is, amely bátran mert szakítani a romantikus film sablonjaival. Több

Értékelés: 8.5/10
(2021. 04. 06.)
Megtekintés: - Micsoda? Hogy az a pasas rendezze a filmet, aki az "Airlpane!"-t és a "Top Secret!" mozikat? Elment az eszetek! - kérdezte a producer és forgatókönyvíró, Bruce Joel Rubin. - Akkor már inkább Kubrick. - De Bruce, tudod jól, hogy Kubrick irtózik a repüléstől, és sosem fogja elhagyni Angliát! - Jó, akkor legyen Milos Forman! - De az egy... Több