Vélemények: Ghost (1990)

Ildikó Bacskai   2020. 10. 20.

Szerelmes

Whoopi Goldbert , hát imádom, valahogy csak most került elém a film , pedig ez az a szerelmes film amit kb mindenki ismer a korosztályomban. Szép, megható, és kicsit szomorú is. Tetszenek a karakterek , szívhez szólóak.

Biktop   2015. 04. 26.

Hát a férfiaknak is el tud eredni a könnye...

Hedy0809   2017. 03. 09.

Uhhh...Patrick Swayze ahogy néz,már attól elbőgtem magam. Csodás,romantikus,sírós film. A végén már a monitort sem láttam... :D Egyébként a filmben jó néhány poén is van,ami szintén plusz pont. :)

indingo   2019. 03. 25.

Meghatódni ugyan nem tudtam, mert annyira nem lehet komolyan venni, de aki akarja és hisz a földöntúli dolgokban, az még könnyezhet is rajta úgy, hogy közben még jól is szórakozik.

FarZoo   2015. 06. 25.

Egy igazán megható, érzelmileg megfogó film. Nagyon magával ragadott a történet, mert annyira szép és szomorú, igazi dráma. Kategóriájában átlag feletti. Érdemes megnézni.

Sabnock Sanatory   2019. 08. 27.

Jó film,de megmondom őszintén,én egyszer láttam szándékosan,és úgy további hat-nyolc alkalommal felében-harmadában kapcsolgatva a TV-t. Whoopi Goldberg , Demi Moore és természetesen Patrick Swayze ,aki tökéletesen hozza a karaktert. Nekem nem kedvenc,de ami jó,azt elismerem.

Moria99   2015. 08. 21.

Meglepően jól sikerült film. Nagyszerű alkotás ez a kedves rendezőtől. Nem tudom, hogy miért hurrogják le páran, pedig amire szolgálnának a filmek azt ez az alkotás megadja. Szórakoztat és éberen tart az utolsó percig.

Mano35   2015. 02. 15.

Ez egy nagyon jó film, időtálló, nem lehet megunni. Nagyon tetszik, hogy érzelmileg is megható, ugyanakkor érdekfeszítő, jó történet. Nagyon jók a karakterek. Sokszor meg lehet nézni. A film végén könnyeztem.

Norbert93   2018. 09. 09.

Mindig távol álltak tőlem a romantikus filmek és távol os fognak, de ez a film annyira szép és megható hogy nem tudok elmenni mellette szó nélkül. Már-már klasszikus darab.

NFG   2018. 03. 31.

Bár rajongást nem váltott ki belőlem, mint sok emberből, én is úgy gondolom, hogy remek film lett, tele érzelmekkel, de akció és humor is fellelhető benne!

Kellangy   2015. 06. 19.

Nagyon szép, romantikus film, időtálló, megunhatatlan. Klasszikus darab, érdekes történet. Vicces, de egyben szomorú, és elgondolkodtató.

a-arnold   2017. 09. 27.

Szuper film! Sokszor láttam már, de hatalmas film, mindenki nézze, aki még nem látta!

Krekk   2015. 03. 30.

Egy aranyos klasszikus, ami hol vicces, hol szomorú. Meg kell nézni legalább egyszer, de akár százszor is.

justynaw   2015. 04. 06.

Nagyon megható film, ami valami nagyon mély emberi érzést közöl, hogy tudjuk, a szeretteink nem hagynak magunkra minket, mindig ott vannak velünk. Még ha az ember nem is hisz az ilyesmiben, ez a film akkor is sokat tud mondani neki arról, hogyan lehe... több»

KATE   2014. 12. 21.

Nekem ebben a filmben a színészek tetszenek a legjobban, Patrick Swayze-nél jobb romantikus férfiszereplőt el sem tudok képzelni, annyira megérinti az embert az alakítása, olyan mély hatást vált ki az emberben, amilyet csak a legjobb színészek tudnak... több»

Sólyom.Pocok   2018. 05. 07.

Giccses, nyálas, logikátlan és rettentő hatásvadász.