Dabangg 2

e-batta   2016. 12. 09.
Ezt a Salmant imádom!

Istenien szórakoztam rajta! Ezt a Salmant imádom! Pimasz, arrogáns, vicces, durva, és nem fél senkitől (kivéve a feleségét). Már az első részt is szerettem, de ez még azon is túltett. A Khan família kitett magáért, az első rész sikerét meglovagolva alig két év után egy magasabb szintre emelték a korrupt zsaru kalandjait. (Bátyja Arbaaz volt a producer, a rendező, és ő játssza az öccsét Makkhit is, sógornője Malaika Arora Khan pedig a producer, és egy itemsong erejéig ő is beugrott, ahogy már az előző részben is megtette). Ismét szereztek egy drabális ellenfelet, Sonu Sood helyett ezúttal Nikitin Dhert (Jodhaa Akbar, Mission Istaanbul), és repesett a szívem, amikor megláttam a stáblistán Prak... több»

PinkPetra   2016. 04. 29.

Nagyon unalmas.

Amikor táncra perdül a színpadon a trinidadi Sundar Popo énekessel, a Philori Bina Chutney Kaisee Bani zeneszámra ropja, amelyet először a Ghar Dwaar című 1985-ös filmben Baaja Baja címmel énekeltek el.

(e-batta)

A legnagyobb bevételt hozó film volt az elsőfilmes rendezők sorában, míg ezt a rekordot meg nem döntötte Sajid Nadiadwala a 2014-es Kick-kel. Érdekesség, hogy mindkét filmnek a főszereplője.

(e-batta)

Anubhav Sinha otthagyta a film rendezői székét, ezért Arbaaz Khannak kellett átvennie a forgatást.