Justin Bieber

Zoolander 2 filmtartalom:

A Zoolander, a trendkívüli folytatásában ismét a legendás topmodell, Derek Zoolander különös és rendkívüli módon vicces életébe nyerhetünk bepillantást. Ezúttal a Párizsi Divathét kapcsán igyekszik bebizonyítani, hogy még mindig van helye a divatszakmában - különösen… Több

Forgatókönyvíró: Drake Sather, Ben Stiller
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Olaszország
Premier (HU): 2016.03.17.

2021.09.04 drg0602

Jó szereposztás, nagyon jó hangulatú film. Nekem tetszett. Mindenképp kiemelkedő az érdekes humora a filmnek. Már kétszer láttam, és még mindig lefoglal. Jó film, 8/10 pontot érdemel tőlem.

2017.05.10 HE7EDIK

Sokan nem is értik, mi a film lényege, vagy annyira benne élnek ebben a felszínes társadalomban, hogy pusztán magukra ismernek....ugyanis az első rész is, ahogy eme alkotás kiparodizálja instagrammos-facebookos-mindent a szemnek világunkat. Hogy soka... Több

2016.08.26 dulkap

A film akár testvérfilmje lehetne a Seltzer/Friedberg féle paródiának mondott borzadályainak. Szerencsére itt nem az altesti és testnedvi poénok viszik a fővonalat, csak ahogy azokban a filmekben az egyetlen cél, hogy minél több fimre utaljanak, addi... Több

2016.09.11 puffancshercegnő

Úgy érdemes megnézni, ha valaki látta már az első részt, és egyben be is jön neki a film humora, ami néhol eléggé egyszerű vicceket próbál eladni, de máshol viszont tényleg rendkívól vicces. Én nagyon jól szórakoztam rajta, szerintem hasonlóan jó volt, mint az előző, tehát akinek az tetszett, ezt is érdemes látnia.

2016.11.25 Fahéjgolyó

Annyira nem volt jó, mint az első rész, de azért szórakoztató volt. Sok benne a poén, ami csak eredeti nyelven jön át, és sok közülük ismétlődő, már elhangzott az előző részben, tehát nem volt annyira vicces másodszorra hallani. Kicsit próbálták túlságosan is túlszűrnyalni az elsőt, de nem sikerült.

A film összbevétele 56 722 693 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 10 621 950 forintot termelt. A hazai mozik összesen 16 006 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film végén egy rövid szerepet kapott Kate Moss elismert modell is.Szerző: SethFranco

A divat világában játszódó filmben a végén feltűnik a tervező Tommy Hilfiger, Alexander Vang, Valentino, és Anna Wintour is.Szerző: SethFranco

A filmben szerepet kapnak egy kis időre Naomi Campbell, Billy Zane és Lewis Hamilton is.Szerző: SethFranco

A filmben cameozik A$AP Rocky, Susan Boyle és MC Hammer is.Szerző: SethFranco

(2016. 03. 20.)
Neked a divat mondja meg…
Derek Zoolander látszólag már a múlté, ám vannak dolgok, amik soha nem mennek ki a divatból (pl. a hülyeség). Minden út Rómába vezet, ahol hullanak a celebek és egy titkos társaság világuralomra tör. Kevésbé merész, de ettől még szórakoztató. 6/10 Több

Értékelés: 6.5/10
(2016. 03. 21.)
Az első részt a frissessége és merészsége miatt szerettük. A folytatás se nem friss, se nem merész — de ettől még van benne egy csomó jó poén. 65/100 Több

(2016. 03. 17.)
A Zoolander 2 nem árul zsákbamacskát. Akinek az első rész elnyerte a tetszését, aki vevő volt annak elmebeteg, abszurd humorára, az a folytatásban sem fog csalódni. 7/10 Több

Értékelés: 8.8/10
(2016. 03. 17.)
A Zoolander 2 divatos, sármos és pokolian szórakoztató, amely a töménytelen mennyiségű cameókkal folyamatosan képes meglepetést okozni a nézője számára. Ha minden egyes vígjáték folytatása legalább ennyire nívós és jól kigondolt lenne, akkor a világban csakis mosolytól megszépült emberek élnének, kötőjel modellek. 88/100...

Értékelés: 6.8/10
(2016. 04. 24.)
Derek és Hansel ismét megmutatta, hogy kik a kifutó istenei. s ha az első részt szeretted, ezt is fogod, noha a második etap már nem lett annyira trendkívüli. 6,8/10