Golmaal 3

e-batta   2017. 02. 03.

Kellett már, hogy legyen valami ebben a Golmaalban, mert már a harmadik résznél járnak. Az előző kettő nekem nem jött be, de ezen rengeteget röhögtem. Valahogy sokkal jobban kidolgozottak voltak a szereplők, erős karaktervonásokkal, bár komolyan megijedtem, hogy a vénséges anyakönyvvezető elhalálozik, még mielőtt létrejönne a frigy. És ha javasolhatok valamit, akkor az esküvőt követő káosz alatt ne egyetek semmit, mert én sajnos elkövettem ezt a hibát, és majdnem múlt időben lehetne rólam beszélni, mivel kis híján megfulladtam a félrenyelt falatoktól. A következő jelenet, ahol nem javallott semmilyen étkezés, amikor este a friss házasok romantikus filmet néznek, hátuk mögött csemetéik pedig "némajátékot" játszanak. Nekem csorogtak a könnyeim! Ajay Devgn most is úgy nézett ki, mint egy görög isten, és híres tetoválása többször is látható volt, Kareena Kapoor pedig (az egyetlen aki tudta kezelni a problémáját) ebben a férfihormonoktól túltengő filmben igazán otthonosan mozgott, nem kellett félteni, valójában élete első fiús szerepében brillírozott. Mindenki kellő mértékben volt idióta, nem túlzottan, de ahhoz eléggé, hogy féktelenül szórakozzam. De nemcsak én, hanem, mint az a szokásos Rohit Shetty (a szintén tekintélyes tetkóval rendelkező rendező)-féle werkfilm elárulja, maga a stáb is remekül szórakozott a forgatáson.

Kunal Khemu a Zakhm (1998) című filmben Ajay Devgan gyerekkori karakterét alakította.

(e-batta)