Bérgyilkost fogadtam (2018)

Dead in a Week: Or Your Money Back

indingo   2019. 03. 17.

Az előzetes alapján egy különleges humorú filmre számítottam egy izgalmas, bár szomorkás történettel. Minden érdekes jelenetet összevágtak a trailerbe. Közepes film.

Timcsi   2019. 03. 30.

A sztori egész helyesnek tűnt elsőre, de nagyon nem állt össze a film.

Attila G.   2019. 04. 13.
Felüdítő elmerengés az X-Faktor jegyében

Először is szeretnék egy kicsi magyarázatot adni hozzászólásom címének talán kissé furcsa második részére. Éppen a Kino Café (egykori Szindbád) mozi felé tartottam a film vetítésére, melyre helyet foglaltam. A mozi felé közeledve azzal szembesültem, hogy egy nagyon ismerősnek tűnő, magas, szimpatikus, és egyébként kifejezetten vonzó és elegánsan öltöző hölgy sétál velem szembe az utcán. A Vígszínház mellett – éppen a hölgy mellett elsétálva – talán egy századmásodpercre találkozott is a tekintetünk. Tudatosult bennem, hogy az illető hölgy az X-Faktor aktuális (tavalyi) évadának egyik nagyon népszerű versenyzője, aki épphogy csak lecsúszott arról, hogy bekerüljön az évad legjobb 12 versenyzőj... több»

vyctoria79   2019. 03. 19.

A nyers és abszurd angol humor kedvelőinek ajánlható ez a film. Maga a téma, az öngyilkosság, elég komoly, de a történet semmilyen mély mondanivalót nem tár elénk, és ezt én hiányoltam. Így csak az „egyszer éppen csak megnézhető” kategóriába sorolható.

dovetusfurdo   2019. 03. 17.
Szenvedés, de kinek ? Nézőnek biztos

Irgalmatlan gyenge poénok , gyenge színészek. Sztoriból lehetett volna jó film is, nem lett. Alig vártam, hogy vége legyen.

Christopher Eccleston
Freya Mavor

Bár a magyar címe ugyanaz, ez bizony nem egy Kaurismäki-film. több»

A Bérgyilkost fogadtam Tom Edmunds rendező első egészestés filmje.