Bérgyilkost fogadtam (2018)

Dead in a Week: Or Your Money Back

indingo   2019. 03. 17.

Az előzetes alapján egy különleges humorú filmre számítottam egy izgalmas, bár szomorkás történettel. Minden érdekes jelenetet összevágtak a trailerbe. Közepes film.

vyctoria79   2019. 03. 19.

A nyers és abszurd angol humor kedvelőinek ajánlható ez a film. Maga a téma, az öngyilkosság, elég komoly, de a történet semmilyen mély mondanivalót nem tár elénk, és ezt én hiányoltam. Így csak az „egyszer éppen csak megnézhető” kategóriába sorolható.

dovetusfurdo   2019. 03. 17.
Szenvedés, de kinek ? Nézőnek biztos

Irgalmatlan gyenge poénok , gyenge színészek. Sztoriból lehetett volna jó film is, nem lett. Alig vártam, hogy vége legyen.

achyles77   2018. 11. 03.

Oké, hát ez eléggé jópofa film, szerintem remek poénokkal van tele, de nem vagyok benne biztos, hogy valaha még meg fogom nézni. Még akkor sem ha nagyon ötletes a sztori, de egyszerűen nálam nem lépett túl a sima egyszer nézhető-kategórián.

Denisqoo   2018. 11. 01.

Ízlés kérdése persze, hogy kinek mi tetszik, de nálam ez a film egyszerűen nem talált be. Jól szórakoztam persze, vagy legalábbis nem unatkoztam. A poénok egy kissé sótlanok voltak azt hiszem.

Christopher Eccleston
Freya Mavor

Bár a magyar címe ugyanaz, ez bizony nem egy Kaurismäki-film. több»

A Bérgyilkost fogadtam Tom Edmunds rendező első egészestés filmje.