Superhero Movie (2008)

Superhero Movie

mamiéstöti2   2017. 05. 05.

Nagyon nagy ratyi ez a film. Már eleve az áldozatfilmek sem a legjobbak, de ebből nem sikerült a poénnal jobbat faragni. Néhány poén azért ült, de egyébként semmitmondó.

indingo   2018. 04. 22.

Egy időben divat volt sikerfilmeket kifigurázni. Ez is egy olyan próbálkozás volt. Olyan Leslie Nilsenes humora van a filmnek. Eléggé fárasztó alkotás.

harnas1207   2018. 11. 27.

Annyira nem rossz ez a film. Alkalmazkodik a parodizált filmek IQ szintjéhez. Volt benne pár jelenet amin lehet nagyokat nevetni, és ezzel már messze megelőzi az átlag vígjátékokat.

thedarkman99   2018. 09. 25.

Vannak benne nagyon jó poénok, élvezhető szerintem egyszer simán nézhető. Jól kiparodizálja Pókembert, de azért nem eget rengető, mert sokszor már fárasztó volt.

Isindar   2016. 02. 12.

A sok Scary Movie-s alapokon filmek közül ez a legjobb, sőt jobb mint az az alapanyag amit parodizál, azaz a Pókember.

A filmet nem mutatták be előzetesen a kritikusoknak.