Superhero Movie

Superhero Movie

2022.01.06 Aki_megmondja_a_tutit

Nagyon szórakoztató. A sztorija és a kivitelezése nem tökéletes, néhány helyen viszonylag gagyi és fárasztó, de ezért kompenzálnak a jó poénok és vicces szituációk. Amikor a film készült, akkor még nagyon népszerűek voltak az ilyenfajta filmparódiák, ez egy remekmű a többihez képest.

2018.11.27 harnas1207

Annyira nem rossz ez a film. Alkalmazkodik a parodizált filmek IQ szintjéhez. Volt benne pár jelenet amin lehet nagyokat nevetni, és ezzel már messze megelőzi az átlag vígjátékokat.

2019.05.15 Di Canio

A legjobb szuperhős kifigurázó film, remek poénok, megunhatatlan.

2017.05.05 mamiéstöti2

Nagyon nagy ratyi ez a film. Már eleve az áldozatfilmek sem a legjobbak, de ebből nem sikerült a poénnal jobbat faragni. Néhány poén azért ült, de egyébként semmitmondó.

2018.04.22 indingo

Egy időben divat volt sikerfilmeket kifigurázni. Ez is egy olyan próbálkozás volt. Olyan Leslie Nilsenes humora van a filmnek. Eléggé fárasztó alkotás.

2018.09.25 thejoker

Vannak benne nagyon jó poénok, élvezhető szerintem egyszer simán nézhető. Jól kiparodizálja Pókembert, de azért nem eget rengető, mert sokszor már fárasztó volt.

2016.02.12 Isindar

A sok Scary Movie-s alapokon filmek közül ez a legjobb, sőt jobb mint az az alapanyag amit parodizál, azaz a Pókember.

2016.05.29 ifjJanóGyörgy

Sokkal jobb mint amire számítottam, bár régi igazi paródiák szintjét nem üti meg, majdnem súrolja. Vicces kis film, közepes de parádés szereplőkkel és szuper módon parodizálja ki a szuperhős filmeket. Nekem tetszett!