Pancser police

harnas1207   2018. 12. 20.

Első megnézésre nagyon tetszett, de később rájöttem inkább a Dwayne johnsonék ugrásos jelenete miatt. Átlagos vígjáték pár jó poénnal és tízszer annyi erőltetett viccel. Egyszer simán meg lehet nézni.

hsanya182   2015. 06. 08.

Jó nagy agyament komédia, eszméletlen néha már túlzott dumákkal is. Megéri megnézni mert nem egy unalmas történet, néha furcsa módon letér mellékvágányokban, de nézhető szórakoztató. Tanulságos, összegző film a korrupt társadalmunkról.

HercegPeter   2016. 12. 05.

Laza nevetgélésre pont jó. Vannak benne olyanfajta hülyeségek is amik már-már fájdalmasak, de viccesek is egyben. Mark Wahlberg csak akkor jó egy vígjátékban, ha azt Will Ferrell-lel közösen csinálják.

batukán   2017. 08. 04.

Aki arra számít, hogy bazi nagy humorbombák robbannak percenként, az csalódni fog. Nem arról van szó, hogy nem nyomnák százzal a baromságaikat, de tartok tőle, nem mindenki fog elájulni ettől.

cinderella   2016. 10. 12.

Nem váltotta be a hozzá fűzött reményt. Több helyen hallottam, hogy milyen jó vígjáték. Hát nekem egyáltalán nem jött be. Volt benne pár ütősebb poén, de a legtöbb elég lagymatag volt. Kifejezetten unalmasnak tartottam és csak harmadik próbálkozásra sikerült végignézni.

kovi23   2015. 06. 22.

Hát hiába a sok jó színész, ez egy nagyon gagyi film lett, tele van hülyeséggel, semmi történet, gyenge poénok tömkelege, volt 1-2 poén, amin nevettem, de többet vártam a filmtől, nekem kissé unalmas volt.

superxaba   2015. 04. 29.

Ekkora bődületes hülyeséget talán még soha nem láttam, nálam ez az annyira rossz film kategória, hogy már jó! Favicc, angol humor egy amerikai filmben, ami még jól is sikerült.

168,7 millió dollár összbevételt produkált a film.

(LionelMessi10)

A film költségvetése 100 millió dollár volt.

(LionelMessi10)

A Hartley Building valójában az Albany külvárosában található Bank of America épülete, az egykori Norstar Plaza.

(SódóGA)

Gene Mauch eredetileg a Kaliforniai Angyalok nevű baseball csapat menedzsere. Will Ferrell nagy rajongója a csapatnak.

(SódóGA)

A moziplakáton Allen és Terry ugyanazt a jelvényszámot viselik: a 10712-őt.

(SódóGA)

Az ötlet, hogy Will Ferrell és Mark Wahlberg egy filmben szerepeljenek, 2007 óta lógott a levegőben. A 79. Oscar-gálán Will hevesen kritizált más színészeket, de Markhoz nagyon kedves és udvarias volt.

(SódóGA)

Allen mellett a kosármeccsen Brooke Shields ül, akit férje, a film társírója, Chris Henchy írt bele a jelenetbe.