Pancser police

The Other Guys

2023.03.29 stevepisti

Jól szórakoztam rajta, nem várta tőle többet, mint amit kaptam.

2022.09.23 JRD

Úgy vagyok vele, hogy amiben benne van Ferrell és Wahlberg, azért az rossz nem lehet. Egy tipikus vígjáték, ahol a két perifériás zsaru végre megmutatja, hogy tökös legények tudnak ám lenni. Szóval filmre fel és jó szórakozást!

2016.12.05 HercegPeter

Laza nevetgélésre pont jó. Vannak benne olyanfajta hülyeségek is amik már-már fájdalmasak, de viccesek is egyben. Mark Wahlberg csak akkor jó egy vígjátékban, ha azt Will Ferrell-lel közösen csinálják.

2015.06.08 hsanya182

Jó nagy agyament komédia, eszméletlen néha már túlzott dumákkal is. Megéri megnézni mert nem egy unalmas történet, néha furcsa módon letér mellékvágányokban, de nézhető szórakoztató. Tanulságos, összegző film a korrupt társadalmunkról.

2018.12.20 harnas1207

Első megnézésre nagyon tetszett, de később rájöttem inkább a Dwayne johnsonék ugrásos jelenete miatt. Átlagos vígjáték pár jó poénnal és tízszer annyi erőltetett viccel. Egyszer simán meg lehet nézni.

2015.06.10 macskulare

Aki kikapcsolódásra várt az egy nagyon jó szórakoztató vígjátékot talált. Csak ömlenek a dumák mint az özönvíz. Nagyon jó szituációk alakulnak ki, ahogy a két rendőrtárs egyre jobban megismeri egymás FBI-on kívüli magánéletét. Érdemes megnézni! :)

2017.08.04 batukán

Aki arra számít, hogy bazi nagy humorbombák robbannak percenként, az csalódni fog. Nem arról van szó, hogy nem nyomnák százzal a baromságaikat, de tartok tőle, nem mindenki fog elájulni ettől.

2016.10.12 cinderella

Nem váltotta be a hozzá fűzött reményt. Több helyen hallottam, hogy milyen jó vígjáték. Hát nekem egyáltalán nem jött be. Volt benne pár ütősebb poén, de a legtöbb elég lagymatag volt. Kifejezetten unalmasnak tartottam és csak harmadik próbálkozásra sikerült végignézni.

2015.04.29 superxaba

Ekkora bődületes hülyeséget talán még soha nem láttam, nálam ez az annyira rossz film kategória, hogy már jó! Favicc, angol humor egy amerikai filmben, ami még jól is sikerült.

2015.06.22 kovi23

Hát hiába a sok jó színész, ez egy nagyon gagyi film lett, tele van hülyeséggel, semmi történet, gyenge poénok tömkelege, volt 1-2 poén, amin nevettem, de többet vártam a filmtől, nekem kissé unalmas volt.

2015.06.09 Skarsh

A Pancser Police az egyik kedvenc filmem. Nagyon vicces, helyzetkomikumokra épít. Will Ferrel és Mark Wahlberg is remek alakítást nyújt benne. Az elején eléggé furán indul be, de utána magával ragad a történet és a képernyő elé szögez. Többször nézős, a hibái ellenére is!

2015.06.11 pindurcat

Lehengerlő akció, profi kivitelezés, igazi sztárparádé. Nem rossz a sztori sem, minden van benne, vidámság, jó beszólások, poénok, és szerencsére elkerülték a bugyuta vígjátékok sablonosságait.

2015.10.31 krysn95

2 problémám van ezzel a filmmel: 1) Én az első 5 percből néztem volna inkább filmet 2) Nem kedvelem Will Ferrelt..már. Középszerű alkotás, semmi extra. Szórakoztató de nem kiemlkedő.

2015.06.18 nikiszalanics

Nekem tetszett a film. A 107 percből 95 perc lekötött. A történet is jó volt és a poénok is a helyükön voltak. A hajléktalanos jelenetek óriásiak, és Eva Mendes első jelenete is több mint jó volt. Egyszer mindenki nézze meg.