Pancser police

The Other Guys

2015.05.13 Szeky

Szerintem ez egy nagyon vicces film. Néhol olyan, mintha paródia lenne. Nagyon akciódús és szórakoztató. Voltak azért jelenetek, ahol fogtam a fejem, hogy ez most MI?! De összességében nagyon tetszett, mindenkinek ajánlom, aki szereti az ilyen filmeket.

2015.11.11 gihera81

Olyan a Pancser police kicsit, mintha egy Mátyás királyos meséből toppant volna elénk: vicces is meg nem is, jópofák is a karakterek meg nem is, érdekes is a cselekmény meg nem is, van is akció meg nincs is. Rossznak nem rossz, egyszeri próbálkozást megérhet azért.

2015.06.03 miska1967

Bemutató alapján szórakoztató vígjátékra számítottam, ehhez képest unalmas és egyhangú volt. Az akciók kevesek, a humor gyenge, sikeresen alulmúlt minden várakozást.

2015.06.02 zsuzsa

Nem olyan rossz film ez. Egyszer simán meglehet nézni igaz, hogy a történet az egy nagy semmi, de voltak benne jó dumák. Aki ismeri Will Ferrell jellegzetes, sajátságos humorát, itt most megkaphatjuk a tőle jól elvárható színvonalon! Hozta a formáját és emiatt nem is okozhatott csalódást ez a filmje sem.

2015.05.20 mokanszkit

Tény, hogy nem volt tökéletes a film, de az egyik legszórakoztatóbb, amit láttam akkoriban, és némi mondanivalója is volt. A karakterek, és a színészek teljesen jók voltak, az utalások szintén. A kedvencem a lövöldözős jelenet volt.

2015.05.19 Sz.N.K.N

Volt olyan rész, ahol annyira erőltetett volt, hogy már szinte nézhetetlenné tette a filmet, ilyen. Pl mikor az anyjával üzengettek egymásnak. Nekem az sok volt, igy igen vegyesek az érzéseim, ezért csak 3 pontot kap.

2015.12.10 Bius

Idiótaság az egész film.Összekuszált történet,semmitmondó csekekmények,de legalább volt benne egy két szórakoztató rész.Láttam már sokkal jobb zsarupáros filmeket.

2014.10.17 varjú

Az unokaöcsémmel néztük meg, ő 12 évesen remekül szórakozott, én borzalmasan untam. Valószínűleg az újszülöttnek minden vicc új kategóriában nagyon sikeres, de akinek már kicsit kifinomultabb a humorérzéke van, nem fogja élvezni ezt a filmet.

2015.02.16 szabo801120

Ez a film olyan, mint a címe: pancser. :( Fájdalmas, humortalan gagyi az egész. Kerüljétek el jó messzire!

2015.12.27 ZiggityZag

Közepes vígjáték jók a karakterekkel látványos akciójelenetek. Ideig óráig jól elszórakoztatott, de többször nem nézem meg. Sajnos ez a műfaj még mindig gyerekcipőben van, nem tud kinőni az olcsó humor kategóriából és nehezen találja meg a humor és a... Több

2016.04.10 luksa10

Egyedül Will Ferrel nyújt a filmben kiemelkedőt, a többiek sajnos a nyomába se érnek. De Will pofavágásai is unalmasak egy óra után. Sokkal több lenne ebben a műfajban, de olyan gazdátlan ez a terep, nincs olyan rendező, aki figyelemreméltót tudott v... Több