Kamuzsaruk (2014)

Let's Be Cops

Ms. Akárki   2019. 07. 31.

Eredetileg Nina Dobrev miatt kezdtem csak el a filmet, de már az elején sírva röhögtem az alapkonfliktuson. Nesze nekik, így öltözzenek be csak úgy rendőröknekXD Humoros, pörgős akcióvígjáték. Érdemes megnézni.

dulkap   2015. 01. 22.

Nagyjából pont annyit ér, amennyi itt az átlaga. Vannak benne jó poénok, pár akció és a főszereplők sem lépik át nálam az idegesítő karakter szintet. Ryan karaktere mondjuk néha egyensúlyozik ezen a határvonalon, de nem esik át rajta. Egy esti szórakozásnak pont megfelelt és még altesti és testnedvi poénokkal sem operál.

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Nagyon nagy poénok sorakoznak fel a filmben, ezt még egyszer nem lehet megismételni, az szinte biztos. Mindenkinek ajánlani tudom, ha végig akar röhögni másfél órát.

indingo   2017. 10. 07.

Sok újat nem adott nekem a film, eléggé átlagos. A poénokon hébe-hóba nevettem, de szakadtam a röhögéstől. A története sablonos, néhol unalmas.

Orosz István   2017. 07. 29.

Nagyon jó vígjáték,mondhatni vicces és nem átlagos. Rengeteget nevettem rajta, én mindenkinek csak ajánlani tudom. Nagyon jó a két színész is, meg mellette mondani valója is van.

Thibo84   2019. 05. 18.

Gyenge, unalmas, vontatott történet és kínos film volt számomra, semmi humorost nem találtam benne. Bántam, hogy rááldoztam 104 percet.

dailyfilmsan   2018. 07. 05.

Jópofa vígjáték. Van benne jellemfejlődés ami a hasonló vígjátékokban nem igazán szokott lenni. Nem mindegyik poén volt számomra vicces de a nagy része jó volt jót nevettem rajta és külön tetszett hogy a színészek halál komolysággal vitték ezeket a poénokat nem volt meterkélt vagy túljátszott.

James D'Arcy
Keegan-Michael Key
James D'Arcy
Andy García
Jake M. Johnson

Az első felvételek során Damon Wayons Jr rendőr egyenruhában viccesen megjegyezte, hogy úgy érzi magát, mintha Danny Glovers karaktere Roger Murtaugh lenne a Halálos fegyver (1987) című filmben. Édesapja Damon Wayons, később Roger Murtaughot alakította a 2016-os Halálos fegyver című amerikai akciófilm-sorozat rimékjében.

(Diesel)

A filmet Atlantában (USA) forgatták.

A filmben feltűnő rendőrök mind úgy fogják a maroklőfegyverüket, hogy az ujjukat a ravaszon pihentetik. Ilyesmit a való életben soha nem tennének a rend lelkiismeretes őrei.

(ps)

Jake M. Johnson, Damon Wayans Jr., , Rob Riggle és Keegan-Michael Key mind ismertek a stand-up comedy világából. Éppen ezért sokszor fittyet hányva a szövegkönyvre improvizálták a jeleneteiket.

(ps)

A film alapötletét a rendező, Luke Greenfield szolgáltatta. Egy jelmeztervező ismerőse Halloweenre egy rendőrruhát készített számára. A rendőrruha viselése nagy önbizalmat adott Greenfieldnek, és egy filmötletet.

(ps)

Jake M. Johnson és Damon Wayans Jr. a Új csaj (2011) című sorozatban is barátokat alakítanak.

(ps)

Damon Wayans Jr. és Rob Riggle korábban már dolgoztak együtt a Pancser police (2010) című film forgatásán.