Kamuzsaruk

Let's Be Cops

2023.09.15 Di Canio

Tetszett a film humora, szerencsére különösebben unalmas rész se volt benne. A történet nem nagy szám, de ez így is jó kis akcióvígjáték.

2015.01.22 dulkap

Nagyjából pont annyit ér, amennyi itt az átlaga. Vannak benne jó poénok, pár akció és a főszereplők sem lépik át nálam az idegesítő karakter szintet. Ryan karaktere mondjuk néha egyensúlyozik ezen a határvonalon, de nem esik át rajta. Egy esti szórakozásnak pont megfelelt és még altesti és testnedvi poénokkal sem operál.

2017.08.17 mamiéstöti2

Nagyon nagy poénok sorakoznak fel a filmben, ezt még egyszer nem lehet megismételni, az szinte biztos. Mindenkinek ajánlani tudom, ha végig akar röhögni másfél órát.

2017.10.07 indingo

Sok újat nem adott nekem a film, eléggé átlagos. A poénokon hébe-hóba nevettem, de szakadtam a röhögéstől. A története sablonos, néhol unalmas.

2019.05.18 Thibo84

Gyenge, unalmas, vontatott történet és kínos film volt számomra, semmi humorost nem találtam benne. Bántam, hogy rááldoztam 104 percet.

2017.07.29 Orosz István

Nagyon jó vígjáték,mondhatni vicces és nem átlagos. Rengeteget nevettem rajta, én mindenkinek csak ajánlani tudom. Nagyon jó a két színész is, meg mellette mondani valója is van.

2018.08.21 erahurka

81%? Szerintem ez az egyik leggázabb vígjáték volt, amit valaha láttam. Rossz volt a humora, rossz volt a sztori... Fúj!

2018.07.05 dailyfilmsan

Jópofa vígjáték. Van benne jellemfejlődés ami a hasonló vígjátékokban nem igazán szokott lenni. Nem mindegyik poén volt számomra vicces de a nagy része jó volt jót nevettem rajta és külön tetszett hogy a színészek halál komolysággal vitték ezeket a poénokat nem volt meterkélt vagy túljátszott.

2023.01.02 Klauka89

Elindítottuk minden mindegy alapon, valami vígjátékot keresve, és egész jó volt. Nevettünk.

2019.07.31 Ms. Akárki

Eredetileg Nina Dobrev miatt kezdtem csak el a filmet, de már az elején sírva röhögtem az alapkonfliktuson. Nesze nekik, így öltözzenek be csak úgy rendőröknekXD Humoros, pörgős akcióvígjáték. Érdemes megnézni.

2019.07.13 Norbert93

A filmet a "Pofázunk és végünk"-hez tudnám hasonlítani, abban a tekintetben, hogy bár cselekményével, karaktereivel és úgy teljes egészében egy klisés amerikai vígjáték, ám színészei olyan hitelesen és poénosan adják vissza a két rendőrnek öltözött s... Több

2015.01.23 babsy88

Nagyon jó vígjáték. Hatalmas jelenet, mikor a félénk, önbizalomhiányos szereplőt igazoltatja, újdonsült bevállalós társa, újdonsült rendőrautójukkal. Nekem nagyon tetszett, de sajnos manapság, az ilyen találó vígjátékokból is egyre kevesebbet készíte... Több

2016.09.11 puffancshercegnő

nagyon átlagos vígjáték. Mosolyogtató poénok vannak benne, de nagy röhögésekre nem szabad számítani. A története egész jó, de sajnos ez se húzza fel annyira, hogy jó vígjátéknak minősüljön

2017.01.15 Gigi

Lehet, hogy nem egy fergeteges vígjáték, de nekem tetszett. Az a fajta film, amin nem kell gondolkodni, nincs semmi értékes mondanivalója, csak leülsz elé, és hagyod, hogy pihenjenek az agysejtjeid. Nem volt ez olyan rossz film, mint amire számítottam, úgyhogy a kellemes csalódás miatt kap 4 csillagot.