Kamuzsaruk

Let's Be Cops

2016.07.26 VFTS

Az ötlet jó, hogy a poénból valóság lesz. A szereplők jól játsszák a szerepüket és jókat lehet derülni a filmen. Szerintem a sztoriból mindent kihoztak, amit lehetett, így remélem nem rontják el egy (vagy több) folytatással, mert akkor olyan lesz mint a Rendőrakadémia.

2017.10.02 SzFa

Nekem nagyon be jött, halálian vicces minden percben. Igazán szórakoztató akció vígjáték. Minden karaktert bírtam, a szereposztás nagyon jól sikerült. Érdemes megnézni.

2019.01.14 szabomarc

Nem volt annyira ütős film, elég átlagos gagyi vígjáték lett. Egyszer meg lehet nézni, elmegy vele az idő, néhol megmosolyogja az ember, de ennyi.

2016.10.24 jencike1985

Kifejezetten ez a film rossz! Van benne pár vicces dolog ,de szinte már idegesítő. Körülbelül pont olyan rossz és olyan nagy hülyeség mint a rendőr akadémia. Próbálják kifigurázni a rendőröket és nem hogy rosszul csinálják de szinte már tényleg idegesítő.

2018.03.24 NFG

Nagyon szórakoztató film, minden esetben! Nálam külön plusz pont, hogy egy Wayans is játszott benne! Akciódús, de főleg poénos! Természetesen egy romantikus szál is fut benne!

2018.11.09 iq.csabi

Keveset vártam tőle, de egy nagyon nagy pozitív csalódás. Egész jó kis film.

2015.06.01 Evcsi95

Nagyon vicces film, de emellett megvan benne a kellő komolyság is. Mint várható volt a karakterek fejlődtem a film folyamán, a gonosz nagyon gonosz volt, de elnyerte méltó büntetését. Mondjuk a zsaruk ostobának való bemutatása egy kicsit sok volt, átment a humorosság határán.

2017.02.03 Sem Rorrey

Nem hagyott maradandót bennem, maximum egyszer nézhető vígjáték. Ha csak lazítani akarsz, arra teljesen jó, nem idegesítőek a karakterek.

2015.08.29 pisti18

Hatalmas film, aki nem egy begyepesedett,humorral nem megáldott ember annak nem fog tetszeni csak. Én már 2x láttam,megéri megnézni, ugyanis többszöri nézésre is szórakoztató a film!

2015.06.08 Tomi

2014 talán egyik legjobb vígjátéka. Lehet rajta röhögni vannak benne jó pillanatok is de egy felejthető vígjáték csak. Társaságban egész jól lehet rajta szórakozni

2017.07.08 miklosvaridori

Átlagosnak mondható vígjáték jól felépített történettel, de kicsit sablonos beszólásokkal és jelenetekkel A csattanó kicsit elcsépelt, többet vártam befejezésként.

2015.06.06 VenuszProjekt

Hááát... Erre csak annyit tudok írni, ha röviden akarok fogalmazni, hogy "tipikus amcsi". Ez szerintem mindent elmond. Nem mondom, voltak benne néhol poénok, amin azért elmosolyodtam, de alapvetően ez egy teljesen életszerűtlen amerikai marhaság volt, amit inkább végigszenved az ember, mintsem hogy élvezettel tudjon nézni.

2015.04.25 adibandii

Egy nagyon szórakoztató,vicces film.Az elején viccnek induló dolog komollyá válik és ez is tetszik a filmben,meg a színészekis akik hitelesen játszanak.Szerintem mindenképp megéri megnézni.

2015.02.25 kovi23

Maga az alapötlet jó, ötletes és ezen kívül vannak benne nagyon egyedi (és vicces) jelenetek is. Szerintem egyszer mindenképpen érdemes megnézni. Az egyik rész amin nagyon jókat nevettem Pl. az mikor az áruházban a „dagi bácsit” próbálja lehúzni a „társáról”.