Kamuzsaruk

Let's Be Cops

2015.06.20 Kellangy

Nagyon jó vígjáték, hatalmas poénokkal, jó történettel. Nem unalmas, a szereposztást is jól eltalálták. Mindenképp egy jó családi film.

2015.08.26 csongi888

Én barátnőmmel néztük a moziban, mindenki röhögött a cinema cityben. Egy szónak is száz a vége: akinek legalább van egy csöpp humorérzéke annak tetszeni fog, aki azt várja ettől a filmtől h váltsa meg neki a világot,hát ez nem fogja..

2015.09.11 idefix

Szórakoztató, mindvégig mosolyra indító film, tele van jó jelenetekkel, humorral, akcióval. A szereplők rátermettek a szerepükre. Nincsenek üresjáratok.

2017.01.07 des.tiny59

Gyengéd, hangulatos és nem túl tapadós film. Nem is lett ez a film olyan rossz mint amennyire hittem az elején. Kétkedve vágtam bele és még az elején húztam is a számat. A végére érve viszont kellemes csalódás töltött el mert nem bántam meg, hogy belevágtam. Kedvelem.

2016.04.28 Hektor6

A legnagyobb problémám az volt ezzel a filmmel, hogy a szituáció egyáltalán nem életközeli, full marhaság, ez meg se történhetne. Jó persze ez egy vígjáték, így el lehet nézni a dolgot, de ha vígjáték akkor 2-3 jó poénnál több kellene. Nekem nem tetszett.

2015.11.05 Katalin21

Amilyen viccesen kezdődik, olyan komolyá válik a végére. Vicces, poénos,humoros film. Érdemes megnézni. A sztori jó. A színészek is hozzák azt a szerepet,amit kell.

2015.03.24 piaf023

Nem tetszett. Túl primitív, bugyuta film volt, egyáltalán nem szórakoztam rajta. A viccek erőltetettek voltak, és bár a főszereplő páros jó kiegészítette egymást, de ez még mindig semmin nem segít.

2015.02.10 totli

Idén szerencsére sok vígjátékot néztem moziban, ez volt az egyik legjobb, a két főszereplő remekül egészítette ki egymást, a poénok, melyekből volt bőven, pedig mindig ütöttek. Jó szívvel tudom ajánlani.

2015.02.22 The queen

Végre egy vicces vígjáték. Nagyon szórakoztató, régen láthattunk ehhez hasonlót.

2015.11.28 Elemer.K

Hatalmas,rendkivül jól sikerült zsarus vígjáték.Ez a két főszereplő zsaru hihetetlen viccesek voltak.Amikor úgy tettek mintha élesítenék a nem létező fegyver hát azon sírtam,hogy hogx lehetnek ilyen h...k :)

2015.12.09 Bius

Számomra ez a tökéletes vígjáték.Minden percben lehet valamin nevetni,ráadásul szeretem a zsaru páros filmeket mindig olyan bénák.Ahogy eljátszották,hogy ők milyen menő zsaruk azon jót nevettem.A végén a vicces jelenetek visszajátszását nem szabad kihagyni :)

2016.01.26 Eszti

Nekem nagyon tetszett.Imádtam.Ez a zsaru páros klassz volt együtt.Jó sokat nevettem rajtuk,annyira bénák voltak.Az ebay poénonnál sírtam,nagyon jól jött ki :)

2016.06.25 tomvétsz

Luke Greenfield filmje nem akar nagyra törni, csak egy (ostoba) komédia akar lenni, és ezt maradéktalanul sikerül is teljesítenie. Ettől többet viszont hiába is várnánk a filmtől, hiszen a filmben megjelenő színészek nem tartoznak Hollywood elitjei k... Több

2015.03.17 yakzah13

Jó kis film volt szerintem, jól működött együtt a páros, a New Girlben volt idejük egymásra hangolódni, sokkal rosszabbra számítottam. Aki szeretne egy jót szórakózni az nézze meg :D