Kamuzsaruk

Let's Be Cops

2015.06.05 Mr. Z

Szerintem egész pofás film. Eleinte érdekesen néztem, hogy alakulgat a történet de jókat mulattam a két szereplő idiótaságain. Nem egy brutálisan jó történet de nem is ezt várja az ember. Szórakozásnak pedig kiváló.

2017.09.26 Bibabac

Teljesen átlagos vígjáték. Nincsenek kiemelkedően érdekes jelenetek, jó poénok, de egyszer megnézhető, élvezhető. Annak ajánlanám, akinek már tényleg nincs jobb dolga...

2016.07.22 K.bogi

Elmebeteg egy poénok kis fergeteges vígjáték. Olykor persze sablonos mint ahogy ez lenni szokott, de ettől még ugyan olyan jó vígjáték marad. Nagyon jót nevettem rajta sokszor úgyhogy nem is értem, hogy miért nem ismeri senki ezt a filmet, pedig már 2014-es. Érthetetlen.

2016.10.16 kernernoemi

A Kamuzsaruk egy tipikusan jó vígjáték, még ha vannak is benne sablonos jelenetek, simán évezhető és megnevettető. Viccesek, jók a jelenetek, és tetszettek a mimikák,a megnyilvánulások és párbeszédek.

2015.11.21 Robi92

Óriási film,nekem 2014-ben ez volt a kedvenc vígjátékom.Annyi jó vicces rész van benne.Ajánlom mindenki ha egy hatalmasat akar szórakozni.Jah és ne hagyjátok ki a film legvégét a vicces jeleneteket :)

2016.07.24 Igob1

Nem rosszra sikerült modern vígjáték, de eléggé sémás minden tekintetben. Egyszernézős film és ritkán van az ilyennek folytatása. Remélem azért így is marad, mert ebből a filmből, történetből szerintem már mindent kiszedtek, amit lehet. De azért ez még elviselhető kategória a színészek miatt.

2015.10.29 krysn95

Megfelel az átlagos értékelésnek. Nem akar több lenni, mint ami és ez kifejezetten jól áll neki. Egyedi 5let, jó kivitelezés..vannak ennél sokkal sokkal gengébb vígjátékok is

2015.01.29 nikiszalanics

Szerintem érdemes egyszer megnézni. Maga az alapötlet jó, ötletes és ezen kívül vannak benne nagyon egyedi (és vicces) jelenetek is. Pl. mikor az áruházban a „dagi bácsit” próbálja lehúzni a „társáról”

2015.01.27 Pillcsi

Imádtam!Vicces nagyon,jók a szereplők,tipikusan az a film amikor még hetek múlva is felidézel egy poénos részt és jót nevettek rajta újra a barátokkal :D

2015.10.20 J.Fatime

Imádtam,hatalmas poénokkal van teli a film. Először haverokkal néztük moziba,azóta is előkerül egy egy poén. A legjobb a film végi vicces jelenetek. Mozi óta már 3x megnéztem itthon is annyira tetszett és olyan jól szórakoztam rajta,rég találtam ilyen igazán jó humoros filmet mint ez.

2015.06.30 bigi

Nekem nagyon tetszett, mert úgy gondolom, hogy maga az alapötlet jó, ötletes és ezen kívül vannak benne nagyon egyedi (és vicces) jelenetek is. Szerintem egyszer mindenképpen érdemes megnézni. Az egyik rész amin nagyon jókat nevettem Pl. az mikor az áruházban a „dagi bácsit” próbálja lehúzni a „társáról”.

2015.11.29 S.Marika

Szuper vígjáték volt,nagyon jól szórakoztam a két főszereplő zsaru karakteren. Nem volt unalmas,végig lehetett mulatni rajtuk,nem erőltetettek a poénok. Tetszett nagyon!

2016.12.31 vesztingerkitti

Klassz és pörgős vígjáték, felejthetetlen jelenetekkel, jó színészekkel és sok humorral , érdemes többször is megnézni mert mindig jókedvre derít, nagyon tetszett a befejezése is.

2015.05.27 Balu

Az egyik legjobb vígjáték amit láttam mostanság. Szét röhögtem magam rajta. A humora kiváló, a karakterek jól megformáltak. A hossza is pont jó, kerek a sztori. A kezdés és a befejezés is pont jó. Abszolút többször megnézhető!