Ovizsaru 2

Ovizsaru 2

Kindergarten Cop 2

Egy Mogorva FBI-ügynöknek (Dolph Lundgren) egy óvóbácsi álcáját kell magára öltenie, hogy visszaszerezze az ellopott kényes adatokat. Azonban az óvoda liberális, politikailag korrekt légköre sokkal nagyobb kihívást jelent, mint az korábban gondolta volna.

(hp)

Forgatókönyvíró: David H. Steinberg, Murray Salem
Premier (HU): 2016.08.05.

2017.05.07 mamiéstöti2

Az első rész alapfilm, gondoltam, ha már megcsinálták és Dolph-ot is rá tudták venni egy ilyen szerepre, mint anno Schwarzeneggert, akkor nem lehet olyan rossz, de tévedtem.

2016.05.27 MMcFly2015

Uhh! A Hull a pelyhes 2 után itt van Schwarzenegger újabb sikeres vígjátékának meggyalázása. Dolph Lundgren és a film címe együtt, már sugallja a film minőségét. Ha nagyon pozitívan próbálok hozzá állni, akkor azt mondom nem nézhetetlen, csak abszolú... Több

2016.11.25 Borga

Millió gondolat kering a fejemben azzal kapcsolatban, hogyan is tudnám szépen megfogalmazni azt, hogy ez a film mennyire felesleges volt, mennyire nem hiányzott a világnak. Sajnos nayon gagyi lett.

2016.06.07 Zsóka

Alapból érdeklet, volt kedvem ilyen filmet nézni... de így is várakozáson felül nagyon tetszett, könnyed kis film, minden korosztálynak :)