A palota ékköve

A palota ékköve

Dae Jang-geum
Videók

Seo Cheon-soo hazafelé tart, amikor baleset éri. A segítségére siető idős férfitől különös jóslatot kap: életére három nő lesz döntő hatással. Az egyiknek a halálát okozza, a másikat megmenti, míg a harmadik a vesztét okozza. Egy napon találkozik egy haldokló… Több

Rendező: Byoung-hoon Lee
Forgatókönyvíró: Yeong-hyeon Kim
Ország: Koreai Köztársaság
Premier: 2003.09.13.

1. évad (2003) - 27 epizód
2. évad (2004) - 27 epizód

2020.09.30 jfruzsi97

Annyira imádtam régen. Kétszer is végig néztem a sorozatot. Nagyon tetszett a sztori. Előkelő családból szegénybe aztán újra fordul a helyzet. Izgalmakkal teli. A főszereplő amibe belekezd ért is hozzá és ez kell is ,hogy túlélje azokat amikbe mások belekeverik.

2016.09.10 Reyko

Alapmű. Zseniális sorozat. :)

2020.07.11 HADNAGY

Look!

Valóban egy alapmű! Fantasztikus, megindító, drámai és borzasztó izgalmas sorozat. Fiatalabbaknak is kimondottan ajánlom! Kiváló színészek, kosztümök, kalandok, drámák, izgalmak!

2020.08.10 Marka

Nagyon szetettem. Finom, érzékeny, alapértékeket képvisel és még igaz történet is ráadásul ;)

Lady Han karakterének (akit Yang Mi-Gyeong alakított) korábban kellett volna meghalnia, azonban a rajongók tiltakozása miatt a rendező „késleltette” a halál jelenetét.Szerző: jfruzsi97

Dae Jang Geum az egyetlen nő, aki királyi orvos. A mai napig még az elnöki személyi orvos is férfi.Szerző: jfruzsi97