Nagy Katalin - A kezdetek (2020-2021)

The Great

Greeta   2021. 12. 22.

Különös feldolgozása a történelemnek, az biztos. Vicces sorozat, pazar szereposztásban.

indingo   2020. 10. 27.

Amikor elkezdtem nézni, még nem tudtam, mibe vágok bele. Ennyiszer a p betűs szó még nem hangzott el sorozatban. Amennyi poharat ebben eltörtek.... Történelemórákon biztos nem fogják vetíteni.

Ms. Akárki   2021. 10. 29.

Zseniális. Az utóbbi évek egyik legjobb történelmi sorozata. Imádtam, szerencse, hogy novemberben jön a 2. évad HBO Go-ra. Imádnivalók a karakterek, és zseniális a humora végig.

MP170506   2020. 07. 03.

Remek sorozat! Kiválóak a karakterek, a színészek játéka is nagyszerű. Van benne humor, izgalom, feszültség. Engem lekötött, ilyen sorozat kellene még több!

Bazzzsi   2020. 10. 19.

A vége szerintem nem sikerült valami izgalmasra. A történet maga érdekes és kicsit kedvet kap az ember, hogy utána olvasson az igazi történelemnek.

Csillagpor   2021. 11. 18.

Mintha egyenesen Nicholas Houltra írták volna ezt a szerepet. Visítva röhögtem némely jelenetnél. Nagyon jó.

Annuska   2020. 10. 14.

Stílusát tekintve nem tudtam milyen sorozatra számíthatok, amikor elkezdtem nézni. Helyenként vulgáris, a története nem egy megszokott kosztümös filmre jellemző.

A progresszív uralkodás és a brutalitás szövetén fontos gondolatokat sző át, árnyalt hatalmi elemzése pedig A kedvencet is felülmúlja. A The Great képes volt megtartani érdemeit, és fajsúlyos témáival tovább fejlődve valóban naggyá válni. több»