Nagy Katalin - A kezdetek

indingo

1. évad (2020) - 10 epizód
2. évad - 10 epizód
3. évad - 10 epizód

Lebilincselő, ellentmondások sokaságát tartalmazó epizódokból rajzolódik ki az Orosz Birodalom egyik legnagyobb uralkodójának története, aki ambícióktól vezérelve érkezett az országba, ám Péter cár feleségeként kénytelen volt szembesülni a birodalmat sújtó áldatlan… Több

Rendező: Colin Bucksey
Ország: Egyesült Királyság, Ausztrália
Premier: 2020.05.15. | HBO Max (2022.02.23.)

2022.09.03 ekkam

Ahogyan minden rész kezdődik, egy hellyel-közzel igaz történet. Különleges, bolondos, tömény izgalom, érdekes hangulatú sorozat. A színészeket nagyon jól eltalálták, először bugyutáknak tűnnek, de egykettőre kiderül, hogy nagyon is passzol rájuk a szerep.

2020.10.27 indingo

Amikor elkezdtem nézni, még nem tudtam, mibe vágok bele. Ennyiszer a p betűs szó még nem hangzott el sorozatban. Amennyi poharat ebben eltörtek.... Történelemórákon biztos nem fogják vetíteni.

2021.10.29 Ms. Akárki

Zseniális. Az utóbbi évek egyik legjobb történelmi sorozata. Imádtam, szerencse, hogy novemberben jön a 2. évad HBO Go-ra. Imádnivalók a karakterek, és zseniális a humora végig.

2020.07.03 MP170506

Remek sorozat! Kiválóak a karakterek, a színészek játéka is nagyszerű. Van benne humor, izgalom, feszültség. Engem lekötött, ilyen sorozat kellene még több!

2020.10.19 Bazzzsi

A vége szerintem nem sikerült valami izgalmasra. A történet maga érdekes és kicsit kedvet kap az ember, hogy utána olvasson az igazi történelemnek.

(2022. 01. 20.)
NAGGYÁ VÁLNI
A progresszív uralkodás és a brutalitás szövetén fontos gondolatokat sző át, árnyalt hatalmi elemzése pedig A kedvencet is felülmúlja. A The Great képes volt megtartani érdemeit, és fajsúlyos témáival tovább fejlődve valóban naggyá válni. Több

(2023. 06. 12.)
Nagy Katalin – A kezdetek 3. évadkritika. Ahol a sok köpönyegforgatásba már-már beleszédülünk
A Nagy Katalin – A kezdetek, ahogy hazánkban ismerhetjük az egyik leghíresebb és leghírhedtebb orosz cárnő helyenként igaz történetét, idén már harmadik évadával tért vissza a magyar HBO Max műsorára. Elle Fanning és Nicholas Hoult párosa Tony McNamara fekete humorral alaposan átszőtt sorozatában pedig még mindig egyszerre szörnyű és szórakoztató.... Több