Dancer

Xenomorf   2019. 10. 06.

Sergei Polunin egy csoda, a teste a mozdulatai, az ereje. Egy igazi táncos, egy igazi jellem. A film róla szól.

Deku   2017. 09. 13.

Ezt a filmet én egyszerűen nem tudtam nem kedvelni. Nagyon kellemes volt a film története, nem volt benne felesleges plusz jelenet, sem pedig unalmas párbeszédek. Bármikor újranézném.

mártilány   2016. 01. 10.

Nagyon színvonalas portré, igazi jellemrajz egy nagyon jó táncosról. Meghatóan érzékeny és alapos.

A táncos azonban nem tökéletes dokumentumfilm, a végén kicsit megbicsaklik a mondanivaló azzal, hogy bár Szergej a balettból való kilépést választja, a film lezárásában mégis egy fellépést látunk tőle, ami végtére is felülírja az elszakadás által keltett drámai hullámokat. több»