Dancer

Deku   2017. 09. 13.

Ezt a filmet én egyszerűen nem tudtam nem kedvelni. Nagyon kellemes volt a film története, nem volt benne felesleges plusz jelenet, sem pedig unalmas párbeszédek. Bármikor újranézném.

Xenomorf   2016. 09. 30.

Sergei Polunin egy csoda, a teste a mozdulatai, az ereje. Egy igazi táncos, egy igazi jellem. A film róla szól.

mártilány   2016. 01. 10.

Nagyon színvonalas portré, igazi jellemrajz egy nagyon jó táncosról. Meghatóan érzékeny és alapos.

A táncos azonban nem tökéletes dokumentumfilm, a végén kicsit megbicsaklik a mondanivaló azzal, hogy bár Szergej a balettból való kilépést választja, a film lezárásában mégis egy fellépést látunk tőle, ami végtére is felülírja az elszakadás által keltett drámai hullámokat. több»