Dante: Pokol (2010)

Dante's Inferno: An Animated Epic

Dante: Pokol

Deku   2017. 12. 26.

Nem ragadtatott el a rajzolási módja ennek az animének. A története egész korrekt kedvelhető de nem túlzottan a kedvencem. Közép kategóriát épp megüti nálam de semmi több.

ellcrys89   2016. 02. 08.

Oltári anime lett. Az én véleményem az hogy könnyen szerethető aranyos kis anime lett ez remek történettel és vállalható számú apróbb hibákkal. Ha még nem nézted meg bátran vágj bele

Krekk   2015. 03. 30.

Többet vártam. A képi világ olyan amilyen, viszont a bugyrokon csak végigrohan, mindenhol egy kis háttértörténetet bedob miközben végigkaszabol minden szembejövőt, de az egész kép nem áll össze számomra. Többet/szebbet is kihozhattak volna belőle.