Batman fia (2014)

Son of Batman

sziniminiz   2018. 02. 01.

Ragemarci   2015. 09. 09.

Tetszik ez az irány amit a WBA csinál. Nem egy anime, de azért igényes animáció, látványos, a történetek is jók, néhol több a vér, mint egy Feláldozhatók 3.-ban. A zenék meg igazi mozi élményt adnak. Valóban érdemes egyszerre nézni a BatmanVs.Robinnal, néhány héttel ez után játszódik.

gazsika1978   2016. 04. 29.

Elég igényesre sikeredett ez a képregény adaptáció, bár az igaz, hogy nagy mértékben eltér az eredeti képregénytől. A zenék nagyon tetszettek.

Balint   2016. 02. 13.

Nekem nagyon tetszenek ezek a rajzfilmek, pláne hogy mostanában eléggé erősen össze is függenek érdemes őket követni mert többet tudhatunk meg belőlük mint a csilli-villi filmfeldolgozásokból, ezt a részt egy elárazásnak köszönhetően kétszáz forintért sikerült beszereznem, annyit bőven meg is ér ;)

krajcsie   2016. 10. 01.

A Batman fia-val kapcsolatban igen megoszlott a véleményem, ugyanis maga a történet elég semmitmondó és a karakterek sem erősen, nem érzem, hogy jól ki lennének dolgozva. Ezzel ellentétben viszont a megalkotott világ gyönyörű.

Lacroix   2015. 06. 17.

Igaz a képregénytől nagy mértékben eltér,de egész jó lett. Jó felvezetése a Baglyok éjszakájának

Több mint 6 millió dollárt kerestek a filmmel.

A New 52 univerzumban játszódik, akárcsak Az igazság ligája: Háború.

Ez a mese rögtön dvd-re jött ki.

Mialatt megy a stáblista, különböző részleteket ismerhetünk meg a Nightwing és Damian közti küzdelemből.