Batman fia

Son of Batman
Videók

2018.02.01 sziniminiz

2015.09.09 Ragemarci

Tetszik ez az irány amit a WBA csinál. Nem egy anime, de azért igényes animáció, látványos, a történetek is jók, néhol több a vér, mint egy Feláldozhatók 3.-ban. A zenék meg igazi mozi élményt adnak. Valóban érdemes egyszerre nézni a BatmanVs.Robinnal, néhány héttel ez után játszódik.

2016.02.13 Balint

Nekem nagyon tetszenek ezek a rajzfilmek, pláne hogy mostanában eléggé erősen össze is függenek érdemes őket követni mert többet tudhatunk meg belőlük mint a csilli-villi filmfeldolgozásokból, ezt a részt egy elárazásnak köszönhetően kétszáz forintért sikerült beszereznem, annyit bőven meg is ér ;)

2016.04.29 gazsika1978

Elég igényesre sikeredett ez a képregény adaptáció, bár az igaz, hogy nagy mértékben eltér az eredeti képregénytől. A zenék nagyon tetszettek.

2016.10.01 krajcsie

A Batman fia-val kapcsolatban igen megoszlott a véleményem, ugyanis maga a történet elég semmitmondó és a karakterek sem erősen, nem érzem, hogy jól ki lennének dolgozva. Ezzel ellentétben viszont a megalkotott világ gyönyörű.

2015.06.17 Lacroix

Igaz a képregénytől nagy mértékben eltér,de egész jó lett. Jó felvezetése a Baglyok éjszakájának