
Vélemények (1)
Írj véleményt
10/8 – Trash gyöngyszem!
Film, amiben minden, de komolyan mondom, MINDEN végtelenül rossz. A nagybetűs ZS film, az elfuserált, félresiklott fércművek csúcspéldánya. Ebből adódóan roppant szórakoztató! A sztori bőven összefoglalható annyiban, hogy szétgyúrt főhősünk a csalito... Több