Csápi: Az óceán hőse

Csápi: Az óceán hőse

Deep

Csápi, a kalandvágyó kis polip, Evó, a tudálékos horgászhal és Alíz, az izgága makréla, a három jóbarát az óceán legmélyén, egy varázslatos világot rejtő árokban él. Sok-sok évvel azután, hogy az óceánok szintje megemelkedett, és az emberiség elhagyta a Földet, a különleges vízi lények továbbra is… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Spanyolország, Svájc, Kína, Belgium
Premier: 2017.06.12.

2019.05.01 HercegPeter

Ez a rajzfilm tényleg csak a legkisebb korosztály számára nyújthat szórakozást, a nagyobbakra már csak agyzsibbasztóként hat. Kedves történet, de semmi olyan, ami miatt különleges lenne. A végén akad pár felnőttes utalás ami egyáltalán nem illik bele az összképbe.

2017.05.13 Sipos Csongor

Most jöttem ki a moziból... Egyszerűen nem értem mi történt életem utolsó 90 percében... Annyi kérdésem van.. Annyi mindent nem értek... Nemtudom milyen az eredeti, de egy kérésem van... Soha senki ne engedje többet film közelébe a szinkronrendezőt..... Több

2019.02.19 mamiéstöti2

Kissé unalmasnak, vontatottnak mondanám ezt az alkotást, még a gyerekek sem igazán élvezték, talán a figurák aranyosak benne.

2019.01.07 Hajrakte

Egyszer megnéztem de elég is volt, gyerekek még talán jól is szórakoznak rajta de számomra elég fájó volt, igaz volt néhány utalás ami talált

A film 18 888 745 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 16 183 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.