Norm of the North
Norm, az északi

Norm, az északi jegesmedve egyszerűen látja a világot: az Antarktiszon nincs helye a turistáknak. Csakhogy amikor egy cég azt tervezi, hogy luxusüdülőt létesít főhősünk udvarán, Norm és három lemming barátja New York felé veszik az irányt, hogy gátat szabjanak az építkezésnek. A városba… Több

Rendező: Trevor Wall
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Írország, India
Premier (HU): 2016.02.11.

2019.03.23 Tyoci

Aranyos hétköznapi rajzfilm fantasztikus karakterrel. Csak tudnám, miért olyan nagy a nőstények feje :D Az kiakasztó...

2017.05.07 mamiéstöti2

Nagyon hihetetlen dolgokkal szembesültem ismét egy rajzfilmben, ami nem feltétlenül segíti a célközönség lelki fejlődését, de én személy szerint jól szórakoztam.

2017.06.29 indingo

Egyszer meg lehet nézni. A története vállalható, az állatfigurák egész pofásak, a lemingek a legkedvelhetőbbek. A humán karakterek csúnyácskák és esetlenek.

2017.08.08 felicity

Ez egy agyon szép történet. Tetszett. jól szórakoztam rajta. A gyerekeknek tudom ajánlani. biztos tetszene nekik. Jó filmnézést kívánok mindenkinek aki megnézi.

2016.07.04 wooderman

Zseniálisan elkészített animációs mese, ami legalább annyira leköti akár a legkisebbeket, mint a nagyobbakat. . Sőt! Mi felnőttek sem unatkoztunk rajta,elejétől a végéig érdekes volt!

A film összbevétele 30 734 502 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 19 300 615 forintot termelt. A hazai mozik összesen 29 476 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Socrates nevű karakter animált hangszálait Bill Nighy rezegtetheti meg, de hallhatjuk még Heather Graham, Ken Jeong, Zachary Gordon és Colm Meaney hangját is.Szerző: kissjanos21

Eleinte úgy volt, hogy a Lionsgate Anthony Bell rendezőre bízza a vezénylést, a feladat viszont végül Trevor Wall kezébe került.Szerző: kissjanos21

A forgatókönyvet két "amatőr", kvázi két kezdőfilmes keze munkájának köszönhetjük, Jack Donaldson és alkották meg "Normot".Szerző: kissjanos21

Norm hangját az Adam Sandler-filmekben állandó jelleggel cameózó Rob Schneider kölcsönzi.Szerző: kissjanos21

Értékelés: 2.5/10
(2016. 02. 10.)
Megint egy animációs állat, aki popslágerekre rázza a hátsóját. A világgal meg mit csinál? Na mit? Hát megmenti! (25/100) Több