Norm, az északi

Norm of the North

2019.03.23 Tyoci

Aranyos hétköznapi rajzfilm fantasztikus karakterrel. Csak tudnám, miért olyan nagy a nőstények feje :D Az kiakasztó...

2017.05.07 mamiéstöti2

Nagyon hihetetlen dolgokkal szembesültem ismét egy rajzfilmben, ami nem feltétlenül segíti a célközönség lelki fejlődését, de én személy szerint jól szórakoztam.

2017.06.29 indingo

Egyszer meg lehet nézni. A története vállalható, az állatfigurák egész pofásak, a lemingek a legkedvelhetőbbek. A humán karakterek csúnyácskák és esetlenek.

2017.08.08 felicity

Ez egy agyon szép történet. Tetszett. jól szórakoztam rajta. A gyerekeknek tudom ajánlani. biztos tetszene nekik. Jó filmnézést kívánok mindenkinek aki megnézi.

2016.07.04 wooderman

Zseniálisan elkészített animációs mese, ami legalább annyira leköti akár a legkisebbeket, mint a nagyobbakat. . Sőt! Mi felnőttek sem unatkoztunk rajta,elejétől a végéig érdekes volt!

2016.11.25 Borga

Az animációs filmek elsősorban a gyerekek számára készülnek, de mivel a gyerekeket a felnőttek kísérik el a moziba, ezért nem árt ha a film egy kicsit nekik is szól, őket is szórakoztatja. Sajnos ez aNorm-ról nem mondható el, a film célközönsége kizárólag a gyerekek.

2016.02.14 Megamovie

Norm egy magának való jegesmedve aki nem mellesleg tud beszélni,egy napon azonban megjelenik egy filmes stáb és reklám filmet szeretnének készíteni hogy benépesítsék az északi sarkot és ezzel felforgatva Norm életét,a medvének cselekednie kell. Összességében ez egy nagyon rossz film ,csak a kisebbeknek tudom ajánlani.

2017.02.08 Ancsus

A Norm, az északi egyértelműen a gyerekeknek és CSAK a gyerekeknek szól. Felnőtt fejjel egyáltalán nem szórakoztató sajnos. Pedig örültem volna, ha a készítők a felnőttekre is figyelnek.

2016.12.02 gubimari

A Norm, az északi-nak nagy hibája, hogy csupán a kisgyermekeket tartotta szem előtt, szüleikről már kissé megfeledkezett. Illetve a gyermeklelkű felnőttekről is, akiknek bár még nincs saját családja, szívesen néznek animációs filmeket. Aranyos mese, de kimondottan a kisebbeknek szól.

2016.02.14 vellt

Huhhh ...nagyon alacsony az IMDB pontszáma, es hat igazuk is van...mivel egy nagyon gyenge filmre sikeredett. Senkinek sem ajanlom. Kiszamithato erotlen macsakakaka az egesz...10/2 reszemrol