Tad, az elveszett felfedező és a Smaragdtábla

Tad, az elveszett felfedező és a Smaragdtábla

Tad the Lost Explorer and the Emerald Tablet

Tad nagyon szeretné, ha régész kollégái végre befogadnák őt maguk közé, de ő egyszerűen mindig mindent elront. Tad teljesen véletlenül megrongál egy szarkofágot, ezzel pedig egy ősi varázslatot szabadít fel, veszélyeztetve ezzel barátai életét: Múmiát, Jeffet és Belzonit.
Szinte… Több

Rendező: Enrique Gato
Forgatókönyvíró: Manuel Burque, Josep Gatell, Neil Landau
Ország: Spanyolország
Premier (HU): 2022.10.20. | Netflix (2024.04.19.)
Forgalmazó: UIP-Duna Film

2023.12.29 SzimikeésBéci

Keresztgyerekeinkkel néztük meg ezt az animációs mesét, ami abszolút lekötötte a kicsik és a mi figyelmünket is. Zseniálisra értékeljük tehát eme alkotást.

2022.10.13 Kovacs

Érezhető, hogy nincs túl sok pénz ebben a filmben, de ez nem is számít, hiszen igencsak sikerült kihozni a maximumot ebből a produkcióból.

2022.10.20 Dada

Szerintem már nagyon ránkért egy ilyen könnyed kis mese. Bár nem láttam az előző részeket, most már biztos, hogy meg fogom nézni ez alapján.

A film 73 057 893 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 44 186 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Iker Jiménez, spanyol újságíró és természetfeletti nyomozó, aki a Cuarto milenio (2005) című tévéműsort készítette és vezette, kameóban megszólal saját maga animált változatában.Szerző: csd

A franchise mindhárom filmjének angol szinkronizált változatában Tad vezetékneve Jonesról Stonesra változott.Szerző: csd