Egyesült állatok (2010)

Konferenz der Tiere

mamiéstöti2   2018. 01. 19.

Gyerekeknek való állatmese, melyet nézve kicsit felnőttek is gyereknek érezhetik magukat. Egy délutáni kikapcsolódásra kiváló.

felicity   2017. 08. 08.

Az eleje picit szomorú de aztán felkerekedik és izgalmas lesz a film. Nekem tetszett. Szép tájak voltak benne. csak ajánlani tudom. Nézzétek meg jó sokan.

Filmzabáló   2015. 08. 20.

Környezetvédelem? Milyen jó lehetőség egy mesét csinálni a lurkóknak! Az Egyesül állatoknak ez sajnos nem jött össze, de próbálkozni azt lehet. Mindenesetre mancsokat a természetért!

Helgus   2015. 05. 08.

Nekem tetszett a mese,egyedül a végét tartottam túlzásnak,meg az éneklős részeket.A fekete szurikáta nagyon jó benne,jók a dumái,de a teknősök és a zsiráf is tetszett. :)