Gyilkos túra

Deliverance

2018.11.07 urbanistaa

A filmmel kapcsolatban nem véletlenül voltak fenntartásaim. Nagyon sok olyan jelenet vagy visszautalás van benne, amiket más filmekből koppinthattak. Közepes.

2018.10.17 Gyorvik

Ki hitte volna, hogy ugyanaz a rendezője a filmnek, mint a blockbuster Ördögűző folytatásának - mely utóbbi akkorát bukott, mint egy szamár a fogathajtó vb-n. A Gyilkos túra viszont nagyon eredeti és kiváló - ahogy a hozzászóló írja - ennyi év távlat... Több

2018.03.24 Gyalog őrmester

Sajnos én csak pár hónapja tudtam meg, hogy ilyen film létezik, de megnéztem. Szerintem nagyon ügyesen össze van rakva, feszült és izgalmas. Csak ajánlani tudom annak, aki kedveli a kaland-thrillereket.

2016.02.22 Telezsu

Izgalmas és végig feszültséget fenntartó film, ami végig leköti az embert a fikgyelmét, egy perce sem volt unlalmas. A kategória kedvelőinek csak ajánlani tudom!

2016.04.09 DarkMoss

Nagyon rendben van ez a film, igazán jó filmélmény valahányszor látja az embert. Nagyon profi. Minden percét élveztem! Kétségkívül öt pontos film!

2016.07.07 online91

Megéri rászánni az időt arra, hogy megnézd a filmet. Egy igazán jó tanulmány az emberi reakcióról, amikor szembe kell néznie félelemmel, veszéllyel és kalanddal. Rám nagy hatással volt a film.

2015.05.06 spikeZ

Nagyon jól meg tudta teremteni ez a film nyomasztó hangulatot, teljesen lekötötte az embert, és végig érezni lehetett a hatását. Durva film ahhoz képest, hogy már nem mai, de mégis ekkora hatást tud kifejteni az emberre.