Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

kórica   2016. 01. 27.

Tipikus klasszikus katasztrófafilm. Nem ez a legjobb, amit láttam, de élvezhető. Kicsit ma már vicces a technikai színvonal, azonban a szereposztás abszolút pazar.

kasztni   2015. 05. 30.

Nagyszerű mozi,igazi izgalmakban gazdag kalandfilm. Én nagyon élveztem. Szórakoztató volt és teljesen kikapcsolt.

Phalanx   2015. 03. 12.

Habár nem mai csirke ez a film sem, egyáltalán nem untam. Sőt, kifejezetten élveztem! Olykor ugyan megmosolyogtam az egyes jelenetek technikai kezdetlegességeit, de alapjában véve ez egy igazán jó kis film.

Miután bemutatták a filmet, és látszott, hogy óriási bukás lesz, minden színész próbált elhatárolódni a tőle, és lemondták interjúikat. William Holden viszont azon a véleményen volt, hogy segíteni kell a filmet, így a népszerűsítése céljából elvállalt egy interjút a Johnny Carson vezette Tonight Show-ban.

(JcWh)

Paul Newman elmondása szerint senki sem volt felháborodva amiatt, hogy William Holden miatt csúszott a forgatás. Newman szerint mindenki aggódott a sorsa miatt; más színész esetében ez biztosan nem lett volna így.

(JcWh)

A William Holdenhez hívott pszichológus szakember tájékoztatta a rendezőt, hogy a színészt azonnal kórházba kell szállítani, mert veszélyt jelent önmagára és mindenki másra. Holdent végül Kaliforniába szállították kezelésre, de hat nap után visszatért, és nem volt további probléma vele a forgatás alatt.