Daylight - Alagút a halálba

Daylight - Alagút a halálba

Daylight
drg0602

Hatalmas erejű robbanás rázza meg Manhattan egyik negyedét. A baleset következtében a Mahattant New Yerseyvel összekötő alagút mindkét vége beszakad, és a bent ragadt emberekre nemcsak a bezártság tehetetlenül nyomasztó érzése nehezedik, hanem a fölöttük… Több

Rendező: Rob Cohen
Író: Leslie Bohem
Premier (HU): 1996.12.19.

2024.02.18 Schumy1

Annak idején nagyon vártam ezt a filmet, s nem csalódtam, nagyon nem. Pörgős a javából. Ami kissé érthetetlen, de ez nem a filmhez tartozik, hogy úgy jelent meg, hogy nem volt magyar felirat. Azóta nem tudom, mi a helyzet, nem néztem.

2023.04.05 drg0602

Teljesen jó popcorn mozi, a jobbik fajtából. Stallone jól hozza azt teljesítményt, ami kell a filmhez. Nem tartom olyan zseniális filmnek, de simán többször nézhető kategória. Van benne akció, dráma és egy kis izgalom is. Jó film, mindenképpen érdemes megnézni. Értékelés: 8/10

Érdekes, mert ez a kissé alulértékelt mozi Stallone jobb filmjei közé tartozik. Viggo Mortensen játéka is nagyon tetszett. Látványos, izgalmas és kellően pörgős. Tetszik a helyszín kiválasztása, és a rendezés is megállja a helyét.

2016.05.22 Yosihiro

Remek akció film. Stallone egy új megmentő szerpben jól fest és a történet is jól kidolgozott :) Csak jaánlani tuodm :)

2015.03.27 drsolomon

Az akciók akciója, ahol az emberi értékekre is nagy hangsúlyt fektet a rendező, úgy mint összetartás, bátorság és a cél elérése minden áron. Ha egy igazán pörgős akciót keresünk, akkor ez az.

Sylvester Stallone fia, Sage Stallone játssza Vincentet.Szerző: rbernadett

Sylvester Stallone azt mondta, hogy ez lesz az utolsó akciófilmje, mert túl öreg már a műfajtól. Végül koránt sem ez lett az utolsó. Szerző: rbernadett

Sylvester Stallone 17.5 millió dollárt kapott a filmért.Szerző: rbernadett

Sylvester Stallone azért egyezett bele, hogy eljátssza a főszerepet, hogy leküzdje a klausztrofóbiáját. A Cliffhanger - Függő játszma (1993) című filmet pedig azért vállalta el, hogy segítsen leküzdeni a magasságtól való félelmét. Szerző: rbernadett