A legkúlabb nap

Der geilste Tag

2016.11.02 kicsimano

Nem nagyon vagyok oda a német filmekért, különösen nem a vígjátékaikért, így nagyon meglepett A legkúlabb nap. Egy nagyon nehéz témát rendkívül intelligens módon dolgozott fel.

2017.02.08 Ancsus

Nevetés-sírás, sírás-nevetés. E kettőség hatotta át a teljes filmet. Keserédes vígjáték a legjobb kifejezés rá. Nagyon szép film, amit érdemes megnézni, nagyon megható.

2017.01.15 holnaputan

A németek rátértek egy nagyon jó útra a filmgyártás terén. Helyes történet, annak ellenére, hogy valaki meghal a végén

2016.12.02 gubimari

Az eddig általam látott német filmet közül A legkúlabb nap az egyik legjobb. Egyszerre vicces és szívettépő. A betegséget véletlenül sem figurázza ki, vicceli el, viszont felmutat egy alternatíván, hogyan lehet egy kicsit pozitívabban hozzáállni.

2016.11.22 csocsicsoda

Nagyon sok vicces jelenet van a filmben nálam mégis a szomorúság érzete marad meg a film vége után.

2017.03.27 Szinano

Ebben a filmben keveredik egymással a dráma és a vígjáték és nehéz eldönteni, hol van a határ, merre húz a film, inkább dráma vagy inkább vígjáték. Képtelenség száraz szemmel végignézni, hol a szomorúságtól, hol a nevetéstől könnyezik a szemünk.

2016.06.21 punktum

Végig pörgős és leköti a néző figyelmét. Szomorkás, de humora is van.

2016.09.17 krazucsi

5 csillagos német vígjáték. Vígjáték? Inkább tragikomédia. Hiszen egyszerre sírt és nevetett a nézőközönség, miközben néztük a filmet a moziban. Mélyen elgondolkodtató és megindító, ugyanakkor bemutatja, hogyan lehet egy betegséget, az élet nehézségeit humorral, ironikusan feldolgozni és elfogadni.

2016.05.26 sys

Én kint Németországban láttam a filmet. Nekem a Vincent will meer marad a favorit Flotól bár ez is aranyos kedves film, bár jó szomorú,viszont szép tájakon játszodik. De valami vagy valaki hiányzott belőle. Azért jó hogy ilyen kreativ hapsi ez a Florian.

2019.11.01 P

Csak rászántam magam, hogy megnézzem. Elég jó kis film lett, tetszett, hogy végig egy érzelmi hullámvasúton éreztem magam. Egyszer szomorkodik az ember, de a következő jelenetnél már jókat kacag. És a film is az utóbbira próbál összpontosítani, a nev... Több

2016.11.22 Szőr SzereLő

Döcögős, erőltetett, sírvaröhögős. Valamit ad a film, de nem sokat. 1x nézős, vagy 1x sem.