Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

A legkúlabb nap

P   2019. 11. 01.

Csak rászántam magam, hogy megnézzem. Elég jó kis film lett, tetszett, hogy végig egy érzelmi hullámvasúton éreztem magam. Egyszer szomorkodik az ember, de a következő jelenetnél már jókat kacag. És a film is az utóbbira próbál összpontosítani, a nevetésre, az életszeretetre. De az élet sosem happy end, ahogy mindegyik film vége se az.

Bogi87   2016. 05. 27.

Keserédes, sírva- vigadós történet, igazi dramedy. Bár a halál ténye végigkíséri a filmet, az mégsem erről szól. A boldogság keresése, a legkúlabb nap megélése a film fő témája.

indingo   2017. 04. 10.

Tetszett a film, bár hasonló történetűt már láttam. Az orvosi "műhiba" béna volt, az asszonynak egyből feltűnt a dolog, de az orvosnak semmi. Voltak benne jó poénok.

Deku   2017. 08. 30.

Nagyon remek film lett. Én személy szerint oda voltam érte teljesen. Nagyon jól hozták össze a történetet a karakterekkel és ettől nekem nagyon hangulatos lett. Elvarázsolt.

VvV   2016. 05. 24.

Tegnap volt szerencsém premier előtt látni a filmet. Összességben egy jó filmnek tartom, bár voltak benne kicsit fárasztó részek. Jó a humora és persze szomorú az egész sztori.

Florian David Fitz

Összefoglalva: ez a film tényleg ad nekünk valamit. Mondjuk azt, hogy megkapjuk tőle az utolsó lökést, hogy felmondjunk a gyűlölt, de amúgy jó fizetést adó munkahelyünkön. 8,5/10 több»

A legkúlabb nap enyhe túlzással a műfaj legjobbjai felvizezett verziójának tűnik, amelyben ugyan van humor, dráma és szerethető vonások, de messze nem olyan koncentrációban, mint az elvárható lenne. 7/10 több»

A németek megcsinálták a maguk erősen fiatalított verzióját A bakancslistából. 55/100 több»