A legkúlabb nap

(Der geilste Tag)
A legkúlabb nap

Bogi87  2016. 05. 27. 10:03

Keserédes, sírva- vigadós történet, igazi dramedy. Bár a halál ténye végigkíséri a filmet, az mégsem erről szól. A boldogság keresése, a legkúlabb nap megélése a film fő témája.

sys  2016. 05. 26. 21:11

Én kint Németországban láttam a filmet. Nekem a Vincent will meer marad a favorit Flotól bár ez is aranyos kedves film, bár jó szomorú,viszont szép tájakon játszodik. De valami vagy valaki hiányzott belőle. Azért jó hogy ilyen kreativ hapsi ez a Florian.

VvV  2016. 05. 24. 09:58

Tegnap volt szerencsém premier előtt látni a filmet. Összességben egy jó filmnek tartom, bár voltak benne kicsit fárasztó részek. Jó a humora és persze szomorú az egész sztori.

indingo  2017. 04. 10. 17:55

Tetszett a film, bár hasonló történetűt már láttam. Az orvosi "műhiba" béna volt, az asszonynak egyből feltűnt a dolog, de az orvosnak semmi. Voltak benne jó poénok.

Mavil  2016. 06. 09. 11:54

A film egyszerre könnyfacsaró és humoros, szóval felváltva lehet rajta sírni és nevetni. Bennem (maga az alaptörténet) a Bakancslista című filmet idézte fel.

Movieaddicts: A legkúlabb nap kritika
Összefoglalva: ez a film tényleg ad nekünk valamit. Mondjuk azt, hogy megkapjuk tőle az utolsó lökést, hogy felmondjunk a gyűlölt, de amúgy jó fizetést adó munkahelyünkön. 8,5/10
Smoking Barrels: A legkúlabb nap
A legkúlabb nap enyhe túlzással a műfaj legjobbjai felvizezett verziójának tűnik, amelyben ugyan van humor, dráma és szerethető vonások, de messze nem olyan koncentrációban, mint az elvárható lenne. 7/10
VOX: A legkúlabb nap
A németek megcsinálták a maguk erősen fiatalított verzióját A bakancslistából. 55/100