Édes november

Sweet November

2016.09.19 Vviktor

Jól összerakott romantikus dráma, aminek van egy érdekes, különleges hangulata. Magával ragadó, igazán beleéltem magam a történetbe, ami a színészek profi alakításának is köszönhető!

2015.06.28 Mócii

Többször nézhető film. Tele van érzelemmel! Nekem minden tetszett benne: kiváló rendezés, forgatókönyv és hihetetlenül jó színészek! Én újra és újra megnézem, ha tehetem!

2016.04.13 Panda

Ötletes a sztori, kellemes, laza film, ami azért érzelmileg megfogja az embert. Jól alakítanak a színészek, magával ragadóak a történések. Érdemes megnézni a műfajt kedvelőknek.

2017.01.07 des.tiny59

Nagyon gyengécske szereplést mutatott be. Szerintem ennél többet is simán ki lehetett volna hozni a filmből mint amit most itt elénk tártak. Adott volt egy egészen jó sztori alap amit sikerült teljesen elnyomniuk ezzel amit ide dobtak.

2015.11.24 Niki88

Charlize csodaszép.Szívszorító és többször is meg lehet nézni.Egyedül a vége nem tetszett sajnáltam,hogy nem happy end lett,nagyon sírtam és nagy csalódás volt ez a befejezés.

2015.01.29 Dotty90

Szerintem kicsit jobb, mint az Ősz New Yorkban, de ugyanolyan romantikus, bőgős stb. Hihető Keanu és Charlize játéka, szépek így együtt. Egyszer nézhető.

2015.02.10 szbabus89

Tökéletes dráma elgondolkoztató és megható is egyben. Rengeteg érzelem volt benne. A vége nagyon szomorú lett...

2019.10.14 pi

Szépen megcsinált film, enyhén hatásvadász...khm...hogy finoman fejezzem ki magam. Keanu aránylag jól alakít, bár szerintem a jó külsején kívül nem olyan sok minden avatja őt sztárrá. Szerintem béna színészként. Ez egy hálás szerep volt számára.

2016.11.29 Bernie

Egyik nagy kedvencem, és nem csak a kitűnő szereposztás miatt. Szeretem a szomorkás romantikus filmeket és ez pont olyan...mindig hullajtok egykét könnycseppet, több okból is, nem csak a szerencsétlen lány miatt. Sok helyzetben magamra ismerek benne...