Most jó (2012)

Now Is Good

MidoD7   2019. 04. 06.

Nem volt benne egy percnyi unalom sem. Több ilyet kéne készíteni. A helyszín, a látványvilág, a zene és a színészek játéka mind csak emelik eme remek filmet. Bátor szívvel ajánlom.

Deku   2017. 07. 10.

Ezen a téren nem szoktam válogatni filmet azonban mégis bele kukkantottam és azt kell mondjam, hogy szerettem. Nagyon mély érzéseket hoz fel a nézőben és biztos, hogy megkönnyezi aki olyan lelkületű.

Edii   2015. 04. 21.

Nagyszerű film volt,annyira átérezni a film mondanivalóját,hogy beleéli az ember teljesen magát...magával ragad.A színészek alakítása nagyszerű Dakota csodás volt erre a szerepre, és az összes többi is remekelt!

bgnz367   2017. 04. 18.

Nagyon megható film. Nem vártam, hogy ilyen érzelmeket kihoz belőlem hisz pasi lévén nem voltam erre felkészülve. Teljesen átment rajtam mint az úthenger. Minden nagyon jól muzsikált ebben a filmben.

czerik   2018. 07. 17.

Tipikus romantikus film, amiben a szerelem nem bontakozhat ki az egyikük betegsége miatt.

Kis Anna Kinga   2018. 07. 23.

Én személy szerint nem vetem meg a drámákat, különösen nem az ilyen témájú filmeket, sőt... ez pedig különösen tetszett. A szereplőktől kezdve a történetig minden a helyén volt, s mint általában az ilyen filmek, bizony ez is könnyeket csalt a szememb... több»

anita9215   2016. 05. 08.

Érzelmes, megható és elgondolkoztató jelenetekkel tarkított. Hihetetlen módon lett bitang tökéletes és erős a film. Egyenesen kuriózum. Persze pont ezt vártam ettől a filmtől mivel nem az unalmas kategóriát gyarapítja. Igazán ajánlom. Hasonlít egy má... több»

A film összbevétele 542 016 dollár volt (imdb.com).

A motoros jelentet a tengerparton nappal vették fel majd úgy vágták meg, hogy éjszakai felvételnek tűnjön.

Jeremy Irvine-nek felajánlották Peeta Mellark szerepét Az éhezők viadala (2012) című filmben, de mégis inkább ezt a filmet választotta.

A film Jenny Downham, Before I Die című regénye alapján készült, ami Amíg élek címmel jelent meg Magyarországon.