Édes november (2001)

Sweet November

pi   2019. 10. 14.

Szépen megcsinált film, enyhén hatásvadász...khm...hogy finoman fejezzem ki magam. Keanu aránylag jól alakít, bár szerintem a jó külsején kívül nem olyan sok minden avatja őt sztárrá. Szerintem béna színészként. Ez egy hálás szerep volt számára.

Deku   2017. 07. 24.

Charlize Theron-tól nem vártma kevesebbet de Keanu Reeves is jól szerepelt mellette. Oltári kis film lett nem is tudom, mit mondhatnék. Kezdve azzal, hogy a története fantasztikus és eszményi. Nagyon jó lett a zenei aláfestés ami kellően emeli az film fényét.

dailyfilmsan   2018. 02. 19.

Ez egy bugyuta romantikus film. A sztory kikövetkeztethető a legnagyobb meglepetés a transzi meleg fazonok voltak. Ezt már csak az tetézi hogy Reeves és Theron sehogy se alakítottak jó párost. Nem igazán ajánlanám ezt a filmet megnézésre.

Sabnock Sanatory   2019. 08. 31.

Nagyon szép,és érzelmes film,egy fantasztikus történettel,és két zseniális színésszel.Megható,és katartikus emberi érzések,magatartások kavarognak a filmben.Kiemelném a zenei aláfestést is,az sem mindennapi. Erősen ajánlott!

Ghotik   2016. 10. 03.

Megfogó, romantikus film, aminek nem mindennapi a témája. A színészek alakítása tetszett, megfogó dráma. Érdemes megnézni a kategóriát kedvelőknek, én ajánlom!

Berto49   2018. 03. 16.

Meg akartam tartani, mert Charlize Theron és Keanu Reeves sokat dicsért romantikus filmje, de aztán úgy döntöttem, hogy számomra túlságosan émelyítő. Egyetlen előnye, a befejezése volt. Nekem Sara figurája túlságosan lökött, nem volt szerethető. A N... több»

ZeroHero   2015. 05. 14.

Borzasztó rossz film egy önző ribiről.Hiába haldoklik attól még egy önző sz*r.... Akinek normális a csaj viselkedése, az nézze meg a Született feleségek utolsó évadának utolsó részeit. Amikor mrs mccluskey haldoklik és hogy mit érez a férje Roy. Nagyon szép és megható. ellentétben ezzel.

Ez a 2001-es film második változata egy 1968-as, ugyanezen a címen futó darabnak, abban Sandy Dennis alakította Sara szerepét. Azt a szerző, színdarabnak szánta, de az igen kedvező pénzügyi ajánlat miatt forgatókönyvvé írta át.

(Berto49)

Keanu Reeves énekli a film egyik betétdalát, a Time after time-ot.

(ZeroHero)