Édes november

Édes november

Sweet November

Nelson Moss (Keanu Reeves) magának való, munkamániás üzletember. Egy napon összehozza a sors Sarával (Charlize Theron), aki miatta bukik meg egy autóvezetői rutinvizsgán. Sara csipkelődő modora egyszerre vonzza és taszítja a férfit, aki csak akkor lágyul el végképp, amikor… Több

Rendező: Pat O'Connor
Forgatókönyvíró: Herman Raucher, Paul Yurick, Kurt Voelker
Premier (HU): 2001.11.08.

Sweet November  (1968)

2023.02.19 Fikatours_blogger

Nem túl kreatív történet, és ezt még Miss Theron játéka sem tudta ellensúlyozni.

Nagyon szép,és érzelmes film,egy fantasztikus történettel,és két zseniális színésszel.Megható,és katartikus emberi érzések,magatartások kavarognak a filmben.Kiemelném a zenei aláfestést is,az sem mindennapi. Erősen ajánlott!

2017.07.24 Deku

Charlize Theron-tól nem vártma kevesebbet de Keanu Reeves is jól szerepelt mellette. Oltári kis film lett nem is tudom, mit mondhatnék. Kezdve azzal, hogy a története fantasztikus és eszményi. Nagyon jó lett a zenei aláfestés ami kellően emeli az film fényét.

2018.03.16 Berto49

Meg akartam tartani, mert Charlize Theron és Keanu Reeves sokat dicsért romantikus filmje, de aztán úgy döntöttem, hogy számomra túlságosan émelyítő. Egyetlen előnye, a befejezése volt. Nekem Sara figurája túlságosan lökött, nem volt szerethető. A N... Több

2018.02.19 dailyfilmsan

Ez egy bugyuta romantikus film. A sztory kikövetkeztethető a legnagyobb meglepetés a transzi meleg fazonok voltak. Ezt már csak az tetézi hogy Reeves és Theron sehogy se alakítottak jó párost. Nem igazán ajánlanám ezt a filmet megnézésre.

Ez a 2001-es film második változata egy 1968-as, ugyanezen a címen futó darabnak, abban Sandy Dennis alakította Sara szerepét. Azt a szerző, színdarabnak szánta, de az igen kedvező pénzügyi ajánlat miatt forgatókönyvvé írta át. Szerző: Berto49

Keanu Reeves énekli a film egyik betétdalát, a Time after time-ot.Szerző: ZeroHero