Édes november

Sweet November

2023.02.19 Fikatours_blogger

Nem túl kreatív történet, és ezt még Miss Theron játéka sem tudta ellensúlyozni.

Nagyon szép,és érzelmes film,egy fantasztikus történettel,és két zseniális színésszel.Megható,és katartikus emberi érzések,magatartások kavarognak a filmben.Kiemelném a zenei aláfestést is,az sem mindennapi. Erősen ajánlott!

2017.07.24 Deku

Charlize Theron-tól nem vártma kevesebbet de Keanu Reeves is jól szerepelt mellette. Oltári kis film lett nem is tudom, mit mondhatnék. Kezdve azzal, hogy a története fantasztikus és eszményi. Nagyon jó lett a zenei aláfestés ami kellően emeli az film fényét.

2018.03.16 Berto49

Meg akartam tartani, mert Charlize Theron és Keanu Reeves sokat dicsért romantikus filmje, de aztán úgy döntöttem, hogy számomra túlságosan émelyítő. Egyetlen előnye, a befejezése volt. Nekem Sara figurája túlságosan lökött, nem volt szerethető. A N... Több

2018.02.19 dailyfilmsan

Ez egy bugyuta romantikus film. A sztory kikövetkeztethető a legnagyobb meglepetés a transzi meleg fazonok voltak. Ezt már csak az tetézi hogy Reeves és Theron sehogy se alakítottak jó párost. Nem igazán ajánlanám ezt a filmet megnézésre.

2023.01.05 Erik Csok

Én egyáltalán nem nézek romantikus filmeket, milyen meglepő, de ezt megnéztem a jó színészek miatt. Nem hittem volna, hogy tetszeni fog, de nekem bejött. Egyben szomorú és szép film, aminek a végén még én is majdnem bekönnyeztem. (Nem sokon múlt.) Gy... Több

2015.05.14 ZeroHero

Borzasztó rossz film egy önző ribiről.Hiába haldoklik attól még egy önző sz*r.... Akinek normális a csaj viselkedése, az nézze meg a Született feleségek utolsó évadának utolsó részeit. Amikor mrs mccluskey haldoklik és hogy mit érez a férje Roy. Nagyon szép és megható. ellentétben ezzel.

2016.10.03 Ghotik

Megfogó, romantikus film, aminek nem mindennapi a témája. A színészek alakítása tetszett, megfogó dráma. Érdemes megnézni a kategóriát kedvelőknek, én ajánlom!

2018.08.24 Eniq

Szeretem ezt a filmet szerintem nagyon el lettek találva a színészek Charlize nagyszerűen alakítja a haldokló lányt, de Keanu Reeves se alakítja rosszul a szerepét. A zenéjéért is odáig vagyok.

2022.06.29 akela70

Akkor láttam először ezt a filmet, amikor apám rákban haldoklott. Megsirat.

2017.10.30 edessszilvia

nagyon szép romantikus és szerethető dráma Keanu Reeves és Charlize Theron párosával. Érdemes megnézni, mert nagyon jó kikapcsolódás, felüdít, feldob.

2015.06.30 drsolomon

A sok negatív kritika ellenére nekem tetszett a film, jó párost alakított a két színész, összehangolt játékuk adta a film sikerét. Humorban és drámában egyaránt gazdag.

2015.11.21 Robi92

Valahogy nem igazán fogott meg Keanu ebben a romantikus,nyálas szerepben valahogy nem ezt szoktam meg tőle.Charlize meg már olyan kényes volt,hogy szó szerint ütöttem volna annyira idegesített.

2015.06.29 Enccso

Gyönyörű és nagyon keserédes film. Végig ott bújkál az emberben, hogy ez nem lehet happy end. Egyik kedvenc romantikus filmem, emellett nagyon elgondolkodtató is.