
Vélemények (1)
Írj véleményt
Szívem csücske ez a film! :-)
Rendkívül bájos kis darab, a ‘80-as évek szerelmeseinek egy gyakran alulértékelt alapműve! Edgar (a számítógép) karaktere kifejezetten aranyosra sikeredett, bár szerintem Szakácsi Sándor magyar szinkronja elvesz az oktondi, naivan epekedő személyiség... Több