Élő fegyver (1982)

Forced Vengeance

Élő fegyver

Gábor Pap   2020. 04. 28.

Kicsit mókás,hogy a halott barátnője lélegzik... Pedig annó még ez igazi film volt.

kórica   2016. 01. 28.

Szerintem tipikus akciófilm a 80-as évekből. Egyszerű a forgatókönyv, mint az 1x1, sok a verekedés és Norris megszokott stílusa. Ha nem is a legjobbak közül való, de panaszra azért nincs oka.

nagyniki987   2016. 04. 29.

Sablonos, unalmas, nem pörögnek fel az események, még a vége felé sem. Klisé klisé hátán. A színészi játék nagyon gyenge, és a dramaturgia szintén. Nem érdemes megnézni, mert láttunk már ezer ilyet.

dubzsu   2015. 10. 28.

Chuck Norris filmjeit tekintve a gyengébbek közül való. Hiányoltam a tőle megszokott pörgést, az izgalmas kalandokat. Túl lapos. Maffiafilmnek pedig nem elég minőségi.