Kaotikus karácsony

Kaotikus karácsony

En underbar jävla jul
lord777

Egy meleg pár karácsonyi ünneplésre készül. Mindkettejük családja hivatalos a vacsorára, és mindkét család rossz szemmel nézi életmódjukat. A kihívásokkal teli eseményen meglepetés is várja a családtagokat... (Cirko Film)

(hp)

Ország: Svédország
Premier (HU): 2017.12.21.

2018.12.25 zirgon

Nagyon zsibbasztó, gyakorlatilag normális poén nélküli vígjáték, vagyis számomra ez értékelhetetlen teljesítmény.

2017.12.30 RókaÚr

Jaaj, de rossz film volt ez, sajnos nem tudok rá mit mondani. Ennél azért mindenképp magasabb mércét kéne megcélozni, utólag már bánom, de mindegy, ebből is tanul az ember. :)

2017.12.21 lord777

Hát itt nagyon félrement az üzenet szerintem, csak elképzelésem van, mit akart a rendező ezzel a filmmel, de azt nagyon világosan érzem, hogy mellélövés lett a vége. Ezt nyugodtan hagyjátok ki.... én szóltam.

2017.12.23 KATE

Nagyon kellemes a film hangulata, engem eléggé belerázott ebbe a karácsonyi sürgés forgásba, bár a története nem annyira érdekes, és kissé mintha túlságosan édeskés is lenne, egy kiváló alternatíva a karácsonyi filmezéshez.

2017.12.24 scroll35

Tettszett, hogy a film valójában nem igazán akar több lenni, mint ami. Egy jópofa családi film, amit bármikor elő lehet venni és közösen megnézni. Ezt jól teljesítette a film, bár ezt nem is igazán szárnyalta túl.

Értékelés: 3.5/10
(2017. 12. 28.)
Sztereotípiákkal a sztereotípiák ellen – bármennyire is meghökkentő, de így tudom legegyszerűbben jellemezni Helena Bergström komédiának beállított, valójában zsibbasztó, elefántkönnyekkel telerakott ámokfutását. 35/100 Több