Dead Ringers
Jeremy Irons

A Két test egy lélek című filmben Elliot és Beverly Mantle elválaszthatatlanul összetartoznak, hiszen egypetéjű ikrek. Mindent megosztanak egymással: a nőgyógyászati rendelőjüket, a vagyonukat és még szeretőiket is. Amikor Elliot rájön, hogy azoknak a testvéreknek, akik mindenüket… Több

Forgatókönyvíró: Bari Wood, Jack Geasland
Ország: Kanada
Premier: 1988.09.08.

2024.03.20 Victorine

Jeremy Irons vitathatatlanul nagyot alakít ebben a filmben, az is tagadhatatlan, hogy nem mindennapi a sztori, a nyomasztó képi világa engem kicsit az Amerikai pszichó atmoszférájára emlékeztet (bár tudom, hogy utóbbi később készült). Mindezek mellet... Több

2018.09.05 Bizsu82

Eszméletlen kivételes hangulatú film, ami magával ragadott. Többször is érdemes megnézni. Rettegést kiváltó és a sztorija magával ragadó, egyedi, nem sablonos. Jeremy Iron-nak nagyon fekszik a szerep.

2021.01.17 BÉLA Nézhetetlen

Merő időpocsékolás

Nem vitatom el a Jeremy gyerek színészi teljesítményét. De ez a film egy nagy 0. A hangos zene miatt meg alig hallani a párbeszédet.

2015.12.08 ZiggityZag

Minden tökéletesen működött, Irons remek volt! Egyetlen dolog hiányzott csak: elmaradt a feszültség fokozása. Ez mondjuk levett belőle valamicskét.

2016.12.05 MethMan

Minden idők legjobb Cronenberg filmje!

Jeremy Ironsnak két különböző gardróbja és öltözőszobája volt, melyeket aszerint használt, hogy éppen melyik szerepet fogja alakítani a következő felvételkor. Szerző: hp

Az Entertainment Weekly által összeállított minden idők legfélelmetesebb filmjeinek rangsorán a Két test egy lélek a 20. helyet kapta meg. Szerző: hp

Jill Hennessy és Jacqueline Hennessy egypetéjű ikrek. Mindkettőjüknek ez az első filmszerepe.Szerző: hp

Robert De Niro azért nem vállalta el a Mantle ikrek szerepét, mert kényelmetlen lett volna számára nőgyógyászt alakítani.Szerző: hp