Ragemarci   2015. 09. 01.

Kicsit túl vannak játszva a szerepek, engem zavart az oeratőr egyedi látásmódja, de a vége annyira ütős, egyberázza az egész filmet, hogy érdemes megnézni.

Dracule   2015. 08. 21.

Van benne némi humor és igazán stabilan van felépítve a film története is. Rendkívül szórakoztató a film és lebilincseli a nézőt, míg fel nem villan a stáblista.

dodmin   2015. 03. 03.

Nem értettem ezt a filmet. Össze vissza ugrált térben is időben, soha nem lehetett tudni, kinek is higgyünk, ki a rossz és ki nem. Az egész film egy merő félrevezetés.

A film szerepel Steven Jay àltal szerkesztett, 101 horrorfilm film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz című filmkritika gyűjteményben.

A Daily Mail a legnagyobb cenzúrabotrányról tesz említést a filmmel kapcsolatban (szexjelenetek).

A film Magyarországon, a Legendák Klubja sorozatában megjelent dvd-n