Iszonyat (1965)

Repulsion

Sabnock Sanatory   2020. 08. 08.

Polanski zseniális mozija még ma is hatalmasat üt. Az átalakulás fantasztikus, a zenei aláfestéssel együtt pedig tökéletes. Catherine Deneuve egy bitang jó nő, és itt mégis mennyire másra koncentrálunk.

ereln   2016. 04. 27.

Na ezek az igazán jó filmek, tényleg számomra rejtély, hogy manapság hol vannak az ilyen jó rendezők. Kifejezetten jó film, mindenkinek csak ajánlani tudom. Végig fent tartja az érdeklődést és egy percig sem torkollik unalomba.

Milanman   2018. 08. 27.

Az Iszonyat 1965-ben hatalmasat ütött azzal, hogy kíméletlen és nyomasztó hangulatával maga alá gyűrte a nézőket. Azóta több mint egy fél évszázad telt el, a mozis technikák és filmkészítési módszerek sokat változtak, illetve fejlődtek, de ez a film ... több»

one1970   2015. 07. 26.

Ezt a filmet kétszer láttam, de elég is volt :D Durva szerintem nagyon, igazi horrorfilm, szeretem a horrort, de kétszer elég volt megnéznem ahhoz hogy örökre megjegyezzem :D

Peeves112   2015. 08. 07.

Megint egy újabb unalmas és röhejes horror film, aminek se eleje se vége. Félelem messze elkerüli ezt a filmet, ahogy engem is elkerült, az unalom már kevésbé került el. Szóval ez nem jött össze

buzsikturner   2018. 08. 14.

Feszült, izgalommal teli thriller, ahol a hanyatlást egy nyúlon keresztül figyelhetjük meg.

A film könnyedén tudott bekerülni az 1001 film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz nevezetű rangos filmes listára.

(Norbi)

Roman Polanski első angol nyelvű filmje.

A film szerepel Steven Jay àltal szerkesztett, 101 horrorfilm film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz című filmkritika gyűjteményben.