Felejtsd el Párizst!

Felejtsd el Párizst!

Forget Paris

Billy Crystal ebben a fergetegesen mulatságos romantikus vígjátékában a világsikert aratott Harry és Sallyhez hasonlót próbált megalkotni és meglepő módon olyan filmet készített, mely az eredetinél még több nevetést ígér. Főhőse, Mickey, az amerikai kosárlabda-szövetség játékvezetője, édesapja holttestét kíséri Párizsba, akinek az volt a kívánsága, hogy ott helyezzék örök nyugalomra. Annál kevesebb nyugalom vár Mickey-re, akinek eléggé jellegzetes formájú csomagja elvész útközben és Párizsba érkezve rögtön az első dolga az, hogy a légitársaság alkalmazottjával ordítozva megpróbálja megértetni, hogy egy koporsó pont úgy néz ki, mint egy koporsó. Az idegenben élő amerikai lánynak megtetszik a férfi különös humora, gyorsan összebarátkoznak és hamarosan egymásba is szeretnek.

Premier (HU): 1996.01.04.

2021.08.31 Dorkateo

Nem nevettem ....

A Harry és Sallyhez képest gyenge utánérzés a film. Sokkal kevesebbet nevettem, így vígjátéknak is gyengécske. A történet egy mélabús kapcsolat agonizálását mutatja be feleslegesen részletesen.

Debra Winger ezután a szerep után 2001-ig nem vállalt főszerepet. Szerző: rbernadett