Férjek gyöngye

The King of Queens
Videók

2016.08.04 Fanni11

Nagyon jo vicces sorozat aminek adni kell idot hogy hozzaszokj a humorahoz!!! Egy jo kis este popcornal betakarozva meg ez a film remek parositas!!!

2016.02.09 bviki

Én szeretem ezt a sorozatot csak így hogy folyton csak talán 1-2 évadot ismétlik elég uncsi. Szívesen látnám tv-ben a többit ahol már több a kalamajka.

2016.01.07 vinetty93

Nagyon imádtam mindig mert aranyos és szerethető az egész felállás. Nem csak a főszereplők de még a mellékszereplők is annyira nagyon magukkal ragadóak, hogy nem lehet ellenállni nekik.

2016.03.26 Garadi

Hányingerem van ettől a sorozattól. A három főszereplő egytől egyig borzasztó, a kövér ostoba lusta férj karaktere ennyi sorozat után már egyáltalán nem érdekel, az asszony unalmas és idegesítő, de a legrosszabb az após az, akivel ki lehetne kergetni a világból.

2015.01.27 Solothor

Mikor elsőnek megláttam ezt a sorozatot nem bírtam bele nézni többet 10 másodpercnél.Ez nem azért volt mert nem tetszett volna csak nem adtam neki esélyt.Egy napon kicsit jobban nekiültem , hogy megnézzem mégis mit készülök kihagyni de rádöbbentem , hogy őrült lennék egy ilyen jó sorozattól megszabadítani magamat.

2015.05.27 Sissy

Elképesztően jó kis történet. Vicces, végig nevetem az egészet. Jó szórakozás lehet egy-egy fárasztó nap után. Egyedül Doug apósát nem bírom. Ő annyira idegesítő tud lenni.

2016.03.27 Yoniki

Elcsépelt humor, kb minden epizódnak az a lényege, hogy a férj valamit elhallgat vagy éppen rosszat tesz, amivel felbosszantja az idióta feleségét.

2015.03.29 Trob

Életkedvet nagyon felvidítja ez a sorozat! Leülsz a tv elé, és ez megy hát nagyon felpörögsz tőle! Imádom!

2015.02.13 NagyThor

Remek sorozat volt! Megunhatatlan, bármikor megtudom nézni újra bármelyik részét! Kevin Jamest imádom.. :)

2015.01.26 Betyus

Szerethető szereplők, nagyon reális férfi-női kapcsolattal. Sokszor sajnálom szegény Dougot, mivel Carrie egy iszonyatosan irányításmániás domina, de mégis lehet ugyanúgy szeretni mindkettőt. Sokszor már nem köt le, de semmittevős napokra szerintem abszolút jó választás. 3/5

2015.10.16 Remes982

A kétezres évek elején az egyik kedvenc sitcomom volt, nagyon jó ötlet volt a készítők részéről, Jerry Stillert is leszerződtették, mert az én szemeben igen sokat tett hozzá az összképhez. Nem mondom, hogy egy klasszikus, amiről bűn lenne lemaradni, ... Több

2018.07.18 ringololol

Nálam örök kedvenc, időről időre most is beteszek egy részt, mert azóta se készült sok komédia a Férjek gyöngyétől. Jó, mondjuk a brit mezőnyben lehet találni, de az amerikaiban nem igazán.

2017.08.23 missbiro

Azt hiszem beállhatok a hosszú sorba, hiszen én magam is a Comedy-n fedeztem fel ezt a sorozatot. Nagyon belopta magát a szívembe, főként a sokszor szarkasztikus humora miatt és mert emberközeli. A mindennapi élet az alap koncepció és most komolyan; van aki nem imádja Jerry Stiller-t?