A fekete ötven árnyalata

Fifty Shades of Black

2016.07.31 cinderella

Egy újabb film, ahol a bemutató alapján többet várna az ember. Egyszer meg lehetett nézni. Szerintem néha túlzásba vitték a parodizálást, de azért volt benne egy-két jó poén.

2016.11.25 Ercsi

Ez a film egyenesen bűnrossz. Mondanám, hogy olyan rossz, hogy már nevettem rajta, de ez nem igaz, ugyanis egy mosolyra is képtelen voltam. Alig vártam, hogy véget érjen a film.

2016.11.03 Tibor1114

Szeretném egy szóval jellemezni:(most éppes sírva ordítok) szörnyű.Ennyire beteg érdektele és semmitmondó film még nem készült. Nagyon perverzeknek és betegeknek készült.Biztos nem nézem meg többet!

2016.11.06 kicsimano

Nagyon gyenge paródiafilm lett A fekete ötven árnyalatából, pedig az alapanyag, ami rendelkezésre állt nagyon sok lehetőséget tartogatott a film készítői számára, akik sajnos nem tudtak élni ezzel a lehetőséggel.

2016.10.05 niky86

A fekete ötven árnyalata egy pocsék, élvezhetetlen film. A színészekkel nem volt semmi probléma, ellenben a paródia olyan gyengére és idegesítően bugyutára sikerült, hogy még csak mosolyogni sem tudtam rajta, pedig tényleg nyitott voltam a filmre.

2017.02.08 Ancsus

Borzalmasan gyenge film, amit senki ne nézzen meg, akinek fontos az ideje... számomra ez egy időpocsékolás volt. Pedig szeretem a jó paródiákat, de ez egyáltalán nem volt vicces. Nagy kár érte, lehetett volna jó film.

2017.02.25 Beuszi

Kíváncsi voltam erre a filmre, mert A szürke ötven árnyalata igen nagy port kavart az emebrek között, szóval feldobta a labdát. Sajnos A fekete ötven árnyalata paródiának nem sikerült ezt a labdát leütnie, inkább volt nevetségesen gyenge, mint szórakoztató.

2016.12.02 gubimari

Mivel A szürke ötven árnyalatát olvastam és moziban is láttam, így nem volt kérdéses, hogy megnézem-e a belőle készült paródia filmet. Azonban 1-2 jó poént leszámítva a film inkább kínosan gyenge volt.

2017.02.24 időjós

Elképesztően gyenge és nézhetetlen film, kár volt minden percéért, mert csak időpocsékolás. Egyáltalán nem volt vicces, nem tudtam rajta nevetni, erőltetettek voltak a "poénok".

2016.10.10 Macskínó

A szürke 50 árnyalata is pocsék volt, 12 évesen pajzánabb volt a fantáziám. Szegény feketékkel meg amúgy is szeretnek paródiákat csináltatni lásd halálos temetés, amiben elbohóckodnak és komolyanvehetetlenek. Ők tudják mihez adják a nevűket végülis....

2016.09.15 Vviktor

Nagyon gagyi film irtó gyenge humorral. Oké, hogy paródia, de abban a kategóriában is gyenge. Humora nulla, színészek alakítása szintén. Felejthető film!

2017.03.27 Szinano

Volt idő, mikor a paródiafilmek a virágkorukat élték, de ez az időszak már a múlté. Ma már egyre kevésbé jellemző, hogy ilyen filmeket gyártanak, s ha születik is ilyen darab, az általában nem érdekli a nézőket. Ez a helyzet A fekete ötven árnyalatával is. Nagyon gyenge lett a végeredmény.

2016.09.17 krazucsi

Ez a film fnoman sólva is egy katasztrófa volt. Komolyan megfordult a fejemben, hogy felállok és kimegyek a moziból... Gimnazista koromban még úgy ahogy szerettem a paródiafilmeket, de ma már nem a kedvenc műfajom. Ez a film gagyi volt, nem tudtam rajta nevetni.

2016.05.02 Kutyus

Gyenge alakítás, rossz paródia. Sem a színészek, sem a film hangulata és humora nem győzött meg. Moziban semmiképp nem érdemes megnézni, idő és pénz pocsékolás!