A kabalapasi (2007)

Good Luck Chuck

A kabalapasi

indingo   2018. 04. 26.

Kicsit tündérmesés film, azoknak akik még hisznek a mesékben. A végkifejlet az elejétől kiszámítható. Egy esős szombat délutánon pont jó, de sokat ne várjon tőle az ember.

Norbi   2018. 07. 28.

Nem e világon játszódik néha úgy érzem. A csávó mint egy haszonélvező eszköz..stb. Ez abszolúte nem valóságos szituáció.de volt benne egy-két vicces helyzet...egynek elment.

Ms. Akárki   2019. 07. 28.

Jessica Alba miatt néztem meg végül és nem bántam meg. Kellemes kikapcsolódás. Tipikus amerikai romantikus vígjáték remek alaptörténettel. Jót nevettem amikor "kihasználták" a csajok a pasit a nagy ő reményébenXD

VvV   2018. 12. 28.

Közepes film, közepes karakterekkel és alakításokkal. Sok maradandó nincs benne, egyszer meg lehet nézni!

Brigusz724   2015. 06. 04.

Hát számomra elég nehéz bármit is mondani erről a filmről. Őszintén nem értem miért néz ki benne ilyen rosszul Charlie, kimondottan nem tűnik álompasinak benne (vagy pont ez volt a cél?). És hogy a hímtagja "varázsol" férjet a nőknek, ez kicsit olyan, mint a kézrátételes mellnagyobbítás...

Jessica Alba
Dane Cook

Jennifer Love Hewitt is jelölt volt Cam Wexler szerepére.

(kázsé)

A film posztere a híres Rolling Stone borító utánzata John Lennonnal és Yoko Ono-val.

(kázsé)

A filmben 21 afrikai pingvin szerepelt, amik közül ötöt betanítottak.