A kabalapasi

Good Luck Chuck

2021.01.06 Dorkateo

Béna

...annyira béna, erőltetett humor.

2018.04.26 indingo

Kicsit tündérmesés film, azoknak akik még hisznek a mesékben. A végkifejlet az elejétől kiszámítható. Egy esős szombat délutánon pont jó, de sokat ne várjon tőle az ember.

2019.07.28 Ms. Akárki

Jessica Alba miatt néztem meg végül, és nem bántam meg. Kellemes kikapcsolódás. Tipikus amerikai romantikus vígjáték remek alaptörténettel. Jót nevettem, amikor "kihasználták" a csajok a pasit a nagy ő reményében. XD

2018.12.28 VvV

Közepes film, közepes karakterekkel és alakításokkal. Sok maradandó nincs benne, egyszer meg lehet nézni!

2018.07.28 Norbi

Nem e világon játszódik néha úgy érzem. A csávó mint egy haszonélvező eszköz..stb. Ez abszolúte nem valóságos szituáció.de volt benne egy-két vicces helyzet...egynek elment.

2015.06.04 Brigusz724

Hát számomra elég nehéz bármit is mondani erről a filmről. Őszintén nem értem miért néz ki benne ilyen rosszul Charlie, kimondottan nem tűnik álompasinak benne (vagy pont ez volt a cél?). És hogy a hímtagja "varázsol" férjet a nőknek, ez kicsit olyan, mint a kézrátételes mellnagyobbítás...

2016.12.31 cinderella

Semmi extra nincs benne, elég bugyuta, viszont hatalmasakat lehet rajta röhögni. Ez eléggé felhúzza a filmet. Egyszer érdemes megnézni, ha másért nem is, akkor a pingvinekért. Jessica Albának láttam már jobb filmjét is az egyszer biztos.

2016.10.26 fazekasanett92

Tök csíptem benne Charliet, nagyon vicces szeretetre méltó, különleges figura. A történet is jó, kitört a sablonos vígjátékok köréből és mutat újat. Vicces, humoros, klassz film!

2016.12.12 Maxima

Átlagos vagy annál kissé gyengébb, kissé sablonos vígjáték, ami túl sok újdonságot nem adott. Átlagos sztori, semmi extra. Egyszer nézhető kategória.

2016.09.21 Zzssuuzzssii

Átlagos, sablonos amerikai vígjáték, aminek sok mondanivalója nincsen. Egyszer nézhető, laza, nem túl összetett, egyszerű film átlagos szereplőkkel és sztorival.

2015.02.09 attyla999

Nagyon sokáig az egyik kedvenc filmem volt. Sokat röhögtem rajta, de volt olyan is benne ami nem tetszett. Látszott hogy film mert ahogy megismerte a filmben a fiú a lányt arra nagyon nagyon kevés az esély az igazi életben. Úgyhogy ez egy szórakoztató műsor.

2016.07.08 Firencz

Wow, mindig amikor már azt hiszem, hogy az amerikai filmkészítők nem tudnak ostobább filmötletekkel előállni, akkor csinálnak valami ilyet. Most komolyan, kinek jutott eszébe ez a film ötlet?! Na mindegy, Jessica Albát azért jó elnézegetni másfél órán keresztül.

2014.10.20 Vuk

Bugyuta romkom, talán el lehet rajta röhögcsélni egyszer, ha az embernek nagyon nincs más dolga, de egyébként nem annyira ajánlanám senkinek. Kár, hogy ilyen fajta filmek készülnek nagy mennyiségben, mert ezek tényleg csak arra jók, hogy az ember agyát teljesen üresjáratba tegyék, és hát az nem mindig jó.