A fekete ötven árnyalata

mamiéstöti2   2016. 08. 06.

A Wayans testvérek miatt néztem meg, de elég gyöngére sikerült. Egy-két jó poén azért van benne.

HercegPeter   2016. 12. 02.

Lehet, hogy paródia akart lenni, de ez akkor is értékelhetetlen. Szinte az össze poén erőltetett. Pedig én alapjáraton szeretem a Wayans filmeket. Ami pedig a legnagyobb probléma, hogy így is jobb mint az eredeti.

Orosz István   2016. 05. 19.

Erőltetett nagyon, nem tudom eldönteni a film vagy a paródia a rosszabb. Erőltetett feka poénok. Egy két rész amin lehetett nevetni. A lények hogy borzalmas, időpazarlás. Senkinek nem tudom ajánlani,nem fog nevetni rajta csak bosszankodni mennyire szegényes humorvilággal van fűszerezve.

dulkap   2016. 06. 11.

Az tény, hogy a Csajozós filmnél, meg a Katasztrófafilmnél jobb, de ettől még egy baromi gyenge humortalan paródia. Na jó egy-két poén volt, de azon is csak elmosolyodtam. Kezdem elveszíteni a reményt, hogy valaha fog még készülni olyan paródia, ami csak kicsit is megközelíti a régiek színvonalát.

Bogi87   2016. 05. 27.

Nem vagyok oda a paródiákért, A fekete ötven árnyalata sem nyerte el a tetszésemet, de ez valószínűleg az előbb említett okra vezethető vissza. A film egyébként jól parodizálja A szürke ötven árnyalatát.

Kali Hawk

Az a ritka helyzet állt elő, hogy a paródia sokkal szórakoztatóbb lett, mint a film, amit parodizál. Persze, ha a viccek tárgyát A szürke ötven árnyalata képezi, ez még önmagában nem túl izmos teljesítmény. több»

Egyszerű, de eltalált paródia, sok 18+os poénnal. Nem fog mindenkinek tetszeni, de az eredetivel simán állja a versenyt, még ha ez nem is jelent túl sokat. több»

Ez a film egyszerűen NEM vicces. több»

A film összbevétele 22 227 514 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 54 737 545 forintot termelt. A hazai mozik összesen 44 388 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Florence Henderson utolsó filmszerepe. Tíz hónappal a film bemutatója után hunyt el a színésznő.