Fifty Shades of Black

Kali Hawk

A fekete ötven árnyalata című komédia nem más, mint a nagysikerű A szürke ötven árnyalata című film 'fekete' parodiája. Az afroamerikai Christian Black eredeti másához hasonlóan birtokol egy titkos játszószobát, ahol szintén minden kemény és… Több

Premier (HU): 2016.02.04.

2019.11.24 Eniq

Nekem nagyon tetszett én szinte végig nevettem rajta. Tudom a poénok néha túlzóak voltak és volt egy-kettő ami már nekem se jött be, de összességében szórakoztató volt a film. Azt hittem az előzetesben benne volt az összes jó rész, de szerencsére nem.

2016.08.06 mamiéstöti2

A Wayans testvérek miatt néztem meg, de elég gyöngére sikerült. Egy-két jó poén azért van benne.

2016.02.18 Yosihiro

Megnéztem a filmet és csak azt tudom mondani, hogy néha izléstelenek lettek a poénok. Ettől függetlenül nagyszerűen feldolgozták az erdeti film részeit! Csak közepes osztályzatot tudok adni a filmre de reméljük lesz majd ettől jobb is :) Üdv Yoi

2016.12.02 HercegPeter

Lehet, hogy paródia akart lenni, de ez akkor is értékelhetetlen. Szinte az össze poén erőltetett. Pedig én alapjáraton szeretem a Wayans filmeket. Ami pedig a legnagyobb probléma, hogy így is jobb mint az eredeti.

2016.05.19 Orosz István

Erőltetett nagyon, nem tudom eldönteni a film vagy a paródia a rosszabb. Erőltetett feka poénok. Egy két rész amin lehetett nevetni. A lények hogy borzalmas, időpazarlás. Senkinek nem tudom ajánlani,nem fog nevetni rajta csak bosszankodni mennyire szegényes humorvilággal van fűszerezve.

A film összbevétele 22 227 514 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 54 737 545 forintot termelt. A hazai mozik összesen 44 388 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Florence Henderson utolsó filmszerepe. Tíz hónappal a film bemutatója után hunyt el a színésznő. Szerző: dulkap

(2016. 02. 05.)
Inkább az análfűrész, mint az Ötvenárnyalat-paródia
Ez a film egyszerűen NEM vicces. Több

(2016. 02. 08.)
Amikor a farkat csóválják
A legtitkosabb szexuális vágyainkról szóló film paródiája bölcsebb, mint maga az alapmű, hiszen ha nem is direktben, de kimondja, ezeket tartsuk meg magunknak és járjunk csak simán szórakozni a moziba. Az idő majd eldönti, melyik megtekintését cikibb bevallani. Több

(2016. 02. 03.)
Az a ritka helyzet állt elő, hogy a paródia sokkal szórakoztatóbb lett, mint a film, amit parodizál. Persze, ha a viccek tárgyát A szürke ötven árnyalata képezi, ez még önmagában nem túl izmos teljesítmény. Több

(2016. 02. 03.)
Egyszerű, de eltalált paródia, sok 18+os poénnal. Nem fog mindenkinek tetszeni, de az eredetivel simán állja a versenyt, még ha ez nem is jelent túl sokat. Több